Gość: anula
IP: *.lubin.dialog.net.pl
12.07.05, 18:07
Pomocy, dzisiaj ściągałam z internetu gg. Wszystko było ok do czasu, gdy po
południu włączyłam komputer i okazało się że mam pusty niebieski pulpit bez
ikon i paska narzędzi, tylko kursor myszy. Do programów wchodzę przez
menedżer zadań co robić?