Dodaj do ulubionych

pusty pulpit

IP: *.lubin.dialog.net.pl 12.07.05, 18:07
Pomocy, dzisiaj ściągałam z internetu gg. Wszystko było ok do czasu, gdy po
południu włączyłam komputer i okazało się że mam pusty niebieski pulpit bez
ikon i paska narzędzi, tylko kursor myszy. Do programów wchodzę przez
menedżer zadań co robić?
Obserwuj wątek
    • Gość: T-800 Re: pusty pulpit IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.07.05, 18:10
      Eksplorator (menu start) to też program. Możesz uruchomić poleceniem:
      explorer

      A co zrobić? Trudno powiedzieć. Coś się stało z systemem. Możesz wkleić loga z
      HT: mgregor.republika.pl

    • Gość: Kolobos Re: pusty pulpit IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.07.05, 18:11
      W menadzerze zadan uruchom explorer.exe i zobacz czy pojawi sie pasek.
      Odszukaj swoja tapete tutaj:
      www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=31936
      O ile masz, ktora z tych i usun tak jak masz w opisie.
      Moze wystarczy tylko wylaczyc Active Desktop:
      www.computerhope.com/issues/ch000593.htm
      Wklej tez log z hijackthis:
      www.mgregor.republika.pl/
      (w tym watku, nie zakladaj nowego!)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka