Gość: Ola
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
05.12.02, 15:19
hej,
skanowałam sobie wczoraj pilki Mks - Virem i wykrył mi trojana umijscowionego
w folderze c:\windows\temp jako click-me-first.exe, czy wie ktos co to i jak
sie tego pozbyc? pls prosze o wskazowki OSOBY KOMPETENTNE bo czytalam
poprzednie posty i jak doszlam do tego o jdbgmgr.exe to włos mi sie na głowie
jezył, mimo ze jestem laikiem......