Dodaj do ulubionych

Nowy ZoneAlarm 7.1

IP: *.tpnet.pl 16.07.07, 18:40
201.74K -taki rozmiar,ściągam z inego komputera nigdy takiego czegoś nie było.
www.download.com/3000-10435_4-10698360.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: Nowy ZoneAlarm 7.1 IP: *.escom.net.pl 16.07.07, 18:55
      Za kazdym razem i w kazdym programie do sciagania?
      • Gość: zefir11 Re: IP: *.tpnet.pl 16.07.07, 18:56
        tak tak , MD5: e06c857192c9d79e5cef4223e2d4a09b
        • Gość: Kolobos Re: IP: *.escom.net.pl 16.07.07, 19:07
          Probowales z innej strony? Masz teraz zainstalowany jakis firewall? Jezeli tak to wylacz. Wyczysc tez temp itd przy pomocy ATF Cleaner.
          • Gość: zefir11 Re: IP: *.tpnet.pl 16.07.07, 19:52
            Ze strony Zonelabs to samo. ATF Cleaner na moim systemie się nie uruchomi.Na
            razie nieważne,mam poprzednią wersję,która dobrze się ściąga-nawiasem
            mówiąc,dużo tych megabajtów.
            • Gość: zefir11 Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 20:31
              Tylko przy okazji ten mały plik exe to musiałby być wirus,albo menadżer
              ściągania czyblokada ściągania.Oryginalny plik ma na pewno powyżej 20 MB.Tylko
              ludzie pisżą brzydkie rzeczy-awaria systemu,niekompatybilny z XP niekompatybilny
              z Vista-dziwne
              • Gość: zefir11 Re: Lepiej tego nie ruszać IP: *.tpnet.pl 16.07.07, 20:50
                images23.fotosik.pl/28/f0e96b0881b02839.jpeg
                Na załączonym zrzucie widać przy Download now na górze do ściągania rozmiar
                pliku 201,74 KB ściągnięto 42 miliony 393 tysiące 115 razy cztery gwiazdki na
                5(ocena)
                • Gość: Kolobos Re: Lepiej tego nie ruszać IP: *.escom.net.pl 16.07.07, 20:53
                  Nie mogles tego napisac w jednym poscie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka