Dodaj do ulubionych

KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI

08.01.10, 16:30
Czsami (nie wiem czemu) pojawia się mój wątek "około 10000 próbek..." to już nieaktualne.
Ale możecie wejsć na stronkę:
www.darmowe-probki.pl
też fajna.
Obserwuj wątek
    • marinaek43 Re: KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI 27.08.19, 07:28
      Ostatnio swojej małżonce kupiłem bardzo interesujące kosmetyki w sklepie www.annanocon.pl/sklep/lakshmi-kosmetyki-pielegnacyjne/ . Jestem pewny że każdy bardzo by się z tych kosmetyków zadowolił.
    • kasiapierzyna Re: KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI 29.12.19, 21:59
      Jeżeli każdy tutaj poleca swoje ulubione, to też od siebie dorzuce. Ostatnio odkryłam markę pat and rub i naprawdę jestem zachwycona. Rozsądne ceny, szybkie efekty i piękna formuła sprawia, że obecnie to chyba najlepsza marka naturalnych kosmetyków w Polsce :)
    • kasiapierzyna Re: KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI 22.01.20, 20:51
      A jakbyś szukała czegoś ciekawego, na przykład na walentynki - polecam Pat and Rub :) robią świetne, ekologiczne produkty ktore pachną i działają po prostu obłędnie!
    • aureolle Re: KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI 24.07.20, 18:08
      Zapraszam do skorzystania z mojego linku: panelariadna.pl/register?ref=988507858
      Są to bezpłatne nagrody rzeczowe za wypełnianie krótkich ankiet. Łatwo za nie zdobyć punkty, które wymienia się na nagrody. Z czystym sumieniem zachęcam i dziękuję za rejestrację z mojego linka.
    • alexander4mak Re: KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI 08.10.21, 14:29
      Wiesz, kosmetyki zawsze mi się przydały, bo naprawdę pomaga mi zapomnieć o niektórych pryszczach. Dlatego kiedyś też zacząłem sprawdzać tę stronę dermaskill.pl/ gdzie znalazłem jakieś Kosmetyki do zamawiania. Jeśli również chcesz znaleźć coś praktycznego dla siebie, po prostu spróbuj i skorzystaj z tej platformy. Miłego dnia.
    • majaluki Re: KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI KOSMETYKI 24.11.22, 09:48
      A ja polecam wypróbować portugalskie kosmetyki Castelbel ze sklepu Mevo -mevo.sklep.pl/castelbel
      Poezja!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka