dmgr
14.12.09, 20:31
Napiszcie mi proszę jak wygląda struktura zatrudnienia w Oddziałach Waszego
banku lub jak wiecie może innego. Szukam pracy aktualnie i się zastanawiam czy
mam jeszcze jakieś szanse na znalezienie pracy "na zapleczu" tj. nie na
obsłudze klienta oprócz central banków (czytaj w 90% Warszawa). Jeżeli wiecie
czy jakieś banki mają jeszcze w oddziałach takie stanowiska (głównie chodzi mi
o kredyty, analiza, monitoring, windykacja), dajcie znać, proszę. Wiem, że PKO
BP ma Oddziały regionalne i BZ WBK ma też Oddziały Centrum.