Dodaj do ulubionych

Do dziewczyn pracujących w banku

14.12.09, 20:31
Napiszcie mi proszę jak wygląda struktura zatrudnienia w Oddziałach Waszego
banku lub jak wiecie może innego. Szukam pracy aktualnie i się zastanawiam czy
mam jeszcze jakieś szanse na znalezienie pracy "na zapleczu" tj. nie na
obsłudze klienta oprócz central banków (czytaj w 90% Warszawa). Jeżeli wiecie
czy jakieś banki mają jeszcze w oddziałach takie stanowiska (głównie chodzi mi
o kredyty, analiza, monitoring, windykacja), dajcie znać, proszę. Wiem, że PKO
BP ma Oddziały regionalne i BZ WBK ma też Oddziały Centrum.
Obserwuj wątek
    • curly2 Re: Do dziewczyn pracujących w banku 14.12.09, 22:41
      Może spróbuj w BGK w Gdyni na 10 Lutego - kredyty i monitoring mają
      na miejscu:) Chociaż na stronie ofert aktualnie żadnych nie widzę:(
      • dmgr Re: Do dziewczyn pracujących w banku 15.12.09, 18:10
        Właśnie też wczoraj ich stronę sprawdzałam i nic nie ma ale może się przejadę i
        zostawię CV po prostu. Bo fajny punkt w centrum Gdyni by mi się przydał, mam już
        dosyć tracenia ponad 3 godzin na dojazdy.
        • dmgr Curly2 15.12.09, 18:12
          A jak myślisz gdzie tam można zostawić u nich o Dyrektora Oddziału pytać czy
          jakiegoś mają naczelnika kredytów jak możesz napisz mi na gg 9610615.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka