a.zaborowska1
31.12.09, 20:19
:-)
siedzimy sobie po cichu bo na młody wysterował i o 17.30 usnał :/ i
są dwa wyjścia z tej sytuacji.
1. Budzi się zaraz a później usypia po fajerwerkach juz w Nowym Roku
2. Obudzi sie o 3-4.00 nad ranem zdziwiony, że wszyscy śpią
Częstuje malibu z zimnym sokiem pomarańczowym i pysznymi
czekoladkami, którymi postanowiłam stary rok zamknąć :-) w nowym
słodycze tylko raz w tygodniu :-)