17.03.10, 09:28
Krążę tu od niedawna. Czy mogłabyś mi napisać o co chodzi z tym
zlotem? Jest prawdziwy, czy wirtualny?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • babajagaa Re: Do Alcea3 17.03.10, 12:01
      Pewnie,ze prawdziwy
      • ankas4 Re: Do Alcea3 17.03.10, 19:35
        Alcea3 wszystko super wyjasni, bo to nasza kierowniczka Kochana,ja tylko dodam
        ,ze niestety nie bedzie mnie na zlocie, ale...to wspaniala sprawa, bo spotykaja
        sie 'na zywo' forumki z naszego forum, mozna sie poznac w realu, pogadac ,pobyc
        ze sobą:), moje znajome jak im opowiadalam wczesniej o forum powtarzały, ze jak
        sie dzieci urodzą to sie skonczą te nasze słodkie pogaduszki...a forum trwa
        nadal, mam nawet wrazenie,ze rozwija sie i nadal uczy i pozwala przetrwac
        czasami ciezkie chwile z dziecmi;)))
        o Tyle chcialam napisac, chociaz tyle mojego wkladu w zlot, mam nadzieje, ze na
        nastepnym uda mi sie juz byc.

        sciskam
        • alcea3 Re: Do Alcea3 17.03.10, 19:55
          Ankas moja rzeczniczko:))) :*
          haniazosia zlot jest jak najbardziej prawdziwy spotykamy się w centrum Polski
          niedaleko Łodzi juz 3 rok z rzędu:)
          Chcesz dołączyc?:)
          • haniazosia Re: Do Alcea3 17.03.10, 20:25
            A w jakim czasie się spotykacie (pewnie letnim), same czy z
            dzieciakami, a właściwie nadal nie pracuję, więc chętnie się
            dołączę, czas wyjść do ludzi:)
            Pozdrawiam
            • alcea3 Re: Do Alcea3 17.03.10, 20:50
              Tutaj wszystkiego się dowiesz :)
              forum.gazeta.pl/forum/f,95319,III_Zlot_Lipcowek_.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka