haniazosia 17.03.10, 09:28 Krążę tu od niedawna. Czy mogłabyś mi napisać o co chodzi z tym zlotem? Jest prawdziwy, czy wirtualny? Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ankas4 Re: Do Alcea3 17.03.10, 19:35 Alcea3 wszystko super wyjasni, bo to nasza kierowniczka Kochana,ja tylko dodam ,ze niestety nie bedzie mnie na zlocie, ale...to wspaniala sprawa, bo spotykaja sie 'na zywo' forumki z naszego forum, mozna sie poznac w realu, pogadac ,pobyc ze sobą:), moje znajome jak im opowiadalam wczesniej o forum powtarzały, ze jak sie dzieci urodzą to sie skonczą te nasze słodkie pogaduszki...a forum trwa nadal, mam nawet wrazenie,ze rozwija sie i nadal uczy i pozwala przetrwac czasami ciezkie chwile z dziecmi;))) o Tyle chcialam napisac, chociaz tyle mojego wkladu w zlot, mam nadzieje, ze na nastepnym uda mi sie juz byc. sciskam Odpowiedz Link
alcea3 Re: Do Alcea3 17.03.10, 19:55 Ankas moja rzeczniczko:))) :* haniazosia zlot jest jak najbardziej prawdziwy spotykamy się w centrum Polski niedaleko Łodzi juz 3 rok z rzędu:) Chcesz dołączyc?:) Odpowiedz Link
haniazosia Re: Do Alcea3 17.03.10, 20:25 A w jakim czasie się spotykacie (pewnie letnim), same czy z dzieciakami, a właściwie nadal nie pracuję, więc chętnie się dołączę, czas wyjść do ludzi:) Pozdrawiam Odpowiedz Link
alcea3 Re: Do Alcea3 17.03.10, 20:50 Tutaj wszystkiego się dowiesz :) forum.gazeta.pl/forum/f,95319,III_Zlot_Lipcowek_.html Odpowiedz Link