narttu
16.09.10, 07:52
leniwie zaczynam ostatnio dni od tv bo o 8-9 puszczaja program o tym jak ludzie rzucaja zcie w miescie i wyprowadzaja sie na wies i remontuja jakies opuszczone szopy itp..
Fajne..
I moga miec owce i kilka psow i kucyka i krowy.. Moze kiedys jeszcze tak zrobie :P