Dodaj do ulubionych

Buciki SPRZEDAM

11.04.11, 13:31
Dziewczyny mam do sprzedania buciki.
Ecco sandalki z czarnej skórki miękkiej- kupiłam pod koniec ubiegłego sezonu i miałam ubrane 1 raz na spacerze,który to o mało nie zakonczył się kolejną kontuzją bo mi kostka'uciekła' i się przewróciłam.Więc butki kolejne niestety nie na moją noge niestabilną :(a szkoda bo maja fajne regulowane paseczki i modną koturnę. Na zdjeciu widac ślady powypadkowe,obtarte jest z jednej strony,mysle że mozna to zapastowac i nie bedzie widać,ja z tym nic nie robiłam.
rozmiar 38, ale fajnie sie reguluja to i 39 się wciśnie.
Kosztowały 300 zł, sprzedam za 130 zł plus przesyłka.
fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2684657,2,4,100-0302.html
fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2684660,2,6,100-0307.html
fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2684664,2,7,100-0309.html
Balerinki tenisóweczki- ani razu nie używane(nie wejdzie mi noga buuu)
rozmiar jest napisane 39 ale w zyciu nie wejdzie,uważam że to jest 38 rozmiar na wąską stópkę,chociaz moze się troszkę rozciągnąc zapewne.
za 15 zł plus przesyłka.

I jeszcze takie wkładane klapeczki na koturnie małej-bardzo wygodne,miałam 2 razy ubrane ale niestety dostały jakiś plam- Jasio wyniosl mi je do piwnicy i jakas wilgoć chyba zaszkodziła bo takie pomaranczowe widać przebarwienia,Próbowałam wyczyścic teraz w efekcie prawie zdarłam materiał delikatnie a jednym miejscu.
Za 10 zł plus przesyłka.
fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2684670,2,8,100-0310.html
Obserwuj wątek
    • burdziaa Re: Buciki SPRZEDAM 12.04.11, 11:43
      Klapeczki i tenisówki już zapakowane-wysyłam :)
      Zostały sandałki ecco.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka