alcea3 26.04.11, 19:04 Nigdy nie używany, nowiutki w pudełku na gwarancji. O taki: www.siemens-home.pl/TK52001.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 19:21 A za ile???:) i czemu go sprzedajesz? i czy ma gwarancję i na jak długo? Odpowiedz Link
ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 19:23 www.ceneo.pl/880029 ulallala jaka cena... to ile chcesz? Odpowiedz Link
ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 19:47 Doczytalam ,.ze jest gwarancja, a czemu sprzedajesz i za ile napisz, moze szwagier bedzie zainteresowany. Odpowiedz Link
alcea3 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 20:09 Hej :) To wygrana. Sprzedaje, bo go nie potrzebuję. Co do ceny kształtują sie od około 1200 w zwyz, chciałabym za niego ok 950 zł Odpowiedz Link
ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 21:24 Oks, dzieki za info, podam dalej do szwagra, jak bedzie zainteresowany to sie jutro odezwę, a jak nie to sie nie odezwę:) Odpowiedz Link