Dodaj do ulubionych

Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy

26.04.11, 19:04
Nigdy nie używany, nowiutki w pudełku na gwarancji.

O taki:
www.siemens-home.pl/TK52001.html
Obserwuj wątek
    • ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 19:21
      A za ile???:) i czemu go sprzedajesz? i czy ma gwarancję i na jak długo?
      • ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 19:23
        www.ceneo.pl/880029 ulallala jaka cena... to ile chcesz?
        • ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 19:47
          Doczytalam ,.ze jest gwarancja, a czemu sprzedajesz i za ile napisz, moze szwagier bedzie zainteresowany.
          • alcea3 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 20:09
            Hej :)
            To wygrana. Sprzedaje, bo go nie potrzebuję. Co do ceny kształtują sie od około 1200 w zwyz, chciałabym za niego ok 950 zł
            • ankas4 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 21:24
              Oks, dzieki za info, podam dalej do szwagra, jak bedzie zainteresowany to sie jutro odezwę, a jak nie to sie nie odezwę:)
            • lee_a Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 22:39
              alcea - grasz? ;)
              • alcea3 lee_a 02.05.11, 10:20
                nie nie gram:) To prezent z pracy
    • enya81 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 26.04.11, 23:18
      A za ile? :)
      • alcea3 Re: Sprzedam nowy ekspres ciśnieniowy 02.05.11, 10:19
        Ewa za ok 900-950 zł,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka