03.10.12, 15:31
Kochana, wysłałam Ci maila.
Odpowiedz proszę. Najlepiej na pracowy, bo ten gazetowy rzadziej odwiedzam.
Buźka
Obserwuj wątek
    • alcea3 Re: Alcea 03.10.12, 17:44
      odpisałam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka