becik_l79 03.10.12, 15:31 Kochana, wysłałam Ci maila. Odpowiedz proszę. Najlepiej na pracowy, bo ten gazetowy rzadziej odwiedzam. Buźka Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj