alcea3 10.12.14, 15:08 Czy jest szansa jutro na odbió tych ubranek?? BO w piatek cały dzień jestesmy juz na zakupach do paczek. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ankas4 Re: ankas 11.12.14, 12:38 Tak wlasnie jutro jest,mialam pisac,nie mam tego duzo specjalnie ale moze cos sie przyda Odpowiedz Link
ankas4 Re: ankas 11.12.14, 12:40 Alcea masz moj numer tele? Bo ja mam nowy tele i twoj numer mam na starej karcie czy mozesz jak masz moj numer jeszcze ,podeslac swoj numer tele smsem? Wtedy zadzwonie lub wysle smsa o ktorej pawel bedzie we wro! Odpowiedz Link
ankas4 Re: ankas 12.12.14, 02:03 Nie mam jak podac jutro, zadzwonie w jutro czyli w piatek i jak sie uda to podam w sobote bo bedewe wro Odpowiedz Link