10.12.14, 15:08
Czy jest szansa jutro na odbió tych ubranek?? BO w piatek cały dzień jestesmy juz na zakupach do paczek.
Obserwuj wątek
    • ankas4 Re: ankas 11.12.14, 12:38
      Tak wlasnie jutro jest,mialam pisac,nie mam tego duzo specjalnie ale moze cos sie przyda
      • ankas4 Re: ankas 11.12.14, 12:40
        Alcea masz moj numer tele? Bo ja mam nowy tele i twoj numer mam na starej karcie czy mozesz jak masz moj numer jeszcze ,podeslac swoj numer tele smsem? Wtedy zadzwonie lub wysle smsa o ktorej pawel bedzie we wro!
        • alcea3 Re: ankas 11.12.14, 13:30
          nie mam :(
          Napisz mi na gazetowegoproszę.
        • alcea3 Re: ankas 11.12.14, 13:31
          Jutro w sensie masz na mysli czw czy pt?
          • ankas4 Re: ankas 12.12.14, 02:03
            Nie mam jak podac jutro, zadzwonie w jutro czyli w piatek i jak sie uda to podam w sobote bo bedewe wro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka