matizka
18.10.07, 21:46
Graco Quattro de lux ... czytałam na wózkowym, że aurinko zamierzała
kupić? Masz jak się sprawuje - czy ma to sens kupić to jako
spacerówkę dla dużego 4 misięczniaka (Karol chyba wylezie mi z
olbrzymiego Focusa, w którego gondoli córka jeździła 8 mcy)?
A może ktoś ma Baby Design Smart... Albo wogóle jeździ w czymś nie
dokońca gondolowym...
Pozdrawiam
Aga