Dodaj do ulubionych

Wózki - czy któraś ma...

18.10.07, 21:46
Graco Quattro de lux ... czytałam na wózkowym, że aurinko zamierzała
kupić? Masz jak się sprawuje - czy ma to sens kupić to jako
spacerówkę dla dużego 4 misięczniaka (Karol chyba wylezie mi z
olbrzymiego Focusa, w którego gondoli córka jeździła 8 mcy)?

A może ktoś ma Baby Design Smart... Albo wogóle jeździ w czymś nie
dokońca gondolowym...

Pozdrawiam

Aga
Obserwuj wątek
    • zumali Re: Wózki - czy któraś ma... 18.10.07, 22:22
      Mojej Malej leci 12 tydz i od 2 tyg jezdzimy Baby Design Sprint.
      Gondoli nawet nie mamy. Jak dla mnie jest ok. Kolka ma troche
      kijowe, bo z pianki jakiejs, ale jak do tej pory sie sprawdza.
      Podoba mi sie i Malej chyba tez, bo moze porozgladac sie na spacerku
      zanim zasnie.

      Szczerze mowiac zalezalo mi na wozku, ktory bedzie mial dosc duze
      kola (mieszkam na wsi i jezdze nim w wiekszosci po drodze
      szutrowej), bedzie sie rozkladal do poz lezacej, bedzie mial dosc
      duze siedzisko (zebym mogla wozic juz takiego malucha) i ... niezbyt
      wygorowana cene. Sprint spelnia te kryteria.
    • azbestowestringi Re: Wózki - czy któraś ma... 18.10.07, 22:44
      my wozimy mlodego w takim wozku - od urodzenia
      www.alterra.co.uk/low/xts/images/12-240.jpg
      bez gondoli, rozlozony na plasko, wymoszczony owczym futerkiem.
      starsza tez nie jezdzila nigdy w gondoli.
    • aurinko Matizko 19.10.07, 01:59
      Zrezygnowałam z Graco Quattro de luxe, bo stwierdziłam, że jednak lepsza dla
      Małej będzie gondolka ponadto bardziej mnie przekonały pompowane kółka. Graco
      jako spacerówka bardzo mi się podoba do tej pory, ale jednak porównując wózki
      (miałam okazję pojeździć nie tylko Graco dzięki koleżankom) z małymi kółkami,
      bardziej "spacerówkowe" coraz bardziej skłaniałam się do innych kółek. I
      wybrałam Bebe Confort stelaż Air Trophy z gondolką, spacerówką i fotelikiem
      samochodowym. Mała cały czas jeździ w gondolce, ma dużo miejsca, a gondolka
      zapewnia jej ciepło i wygodę nieporównywalną do spacerówek.
      Będę potrzebowała w marcu-kwietniu mniejszy wózek, ale jako dodatkowy, bo póki
      Mała będzie się mieściła w siedzisku Opera to będzie jeździła tym dużym wózkiem,
      ale na wypady samochodem przyda się coś małego, bardzo możliwe że będzie to Graco.
    • monikaj21 Re: Wózki - czy któraś ma... 19.10.07, 08:08
      Ja co prawda nie mam Quatro ale Graco Metrosport - też nie mieliśmy
      gondoli i już drugie dziecko wożę w tym wózku - mam tylko wkład dla
      malucha pożyczony od koleżanki.
      Moje zdanie co do Twojej sytuacji jest takie: Nie kupiłabym Quatro
      ze względu na wagę - ten wózek nie jest ciężki jak się go kupuje dla
      noworodka (w porównaniu do większości gondol) ale spacerówkę bardzo
      fajną można znaleźć sporo lżejszą.
      Quatro ma jednak tą zaletę że siedzisko jest dość szerokie i jak się
      rozłoży to nawet spory człowiek ma wygodnie, więc jakbyś szukała
      innego wózka to weź to pod uwagę.
      • bobimax Re: Wózki - czy któraś ma... 19.10.07, 08:17
        Ja mam graco voyager starszy model bo po córce, ale byłam z niego
        zadowolona i teraz też będę go używać.
    • matizka Re: Wózki - czy któraś ma... 19.10.07, 08:22
      Monika - wiesz ja mam jeszcze malutkie chicco parasolkę po córce,
      więc mi akurat nie zależy na rozmiarach, a zwłaszcza wadze (wjeżdżam
      wózkiem do garazu albo domu prosto z podjazdu)

      A sprint widziałam i bardzo mi sie spodobał - zwłaszcza, że nie jest
      drogi. Tylko ta mnie meczy czy da się wozic takiego malucha tylko
      przodem
      • monikaj21 Re: Wózki - czy któraś ma... 19.10.07, 09:16
        Pewnie, że się da :)))
        A czemu nie chcesz tylko przodem?
        • edzia.79 Re: Wózki - czy któraś ma... 19.10.07, 11:12
          matizka mnie sie wydaje ze Graco bardziej nadaje sie dla noworodka jako pierwszy wozek,bo jest z miekka gondola itd.
          przeciez bedziesz jezdzic nim teraz dlugo nie, a graco jest ciezki (chyba kolo 12kg wazy) wiec jak maluszek podrosnie to razem z wozkiem bedzie ci bardzo ciezko.
          chyba ze nie zalezy ci na wadze??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka