Dodaj do ulubionych

WROCILAM :)))

10.01.08, 16:17
nareszcie mam internet!!!
co u mnie nowego??
Ola skonczy za tydzien 6mies,w swieta miala zapalenie oskrzeli i jednoczesnie goraczke 3-dniowa,brala antybiotyk SZOK.
bylam z nia u neurologa bo wczesniej skrecala cialko na bok.lekarz zapobiegawco skierowala nas na rechabilitacje.dzis badala mala neurolog z przychodni rechabilitacyjnej i powiedziala ze zadne cwizenia nie sa malej potrzebne i ze ta lekarz jest znana z tego ze daje skierowania na wyrost.

na szczescie starszak zdrowy i nie ma z nim problemow.

Ola nauczyla sie sama przekrecac z plecow na brzuch i odwrotnie wiec nie moge teraz spuscic jej z oczu.jak siedzi na kolanach to trzyma prosto plecki,bawi sie grzechotkami,mowi babababa,mamama,tatattata.
nieststy mimo wprowadzenia sloiczkow i kaszy na noc nadal jest bardzo chuda wiec postanowilam z ciezkim sercem isc do alergologa po recepte na mleko.

och kochane lipcoweczki ciesze sie ze juz jestem.
Obserwuj wątek
    • burda3 Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 16:25
      Edzia kochana w koncu !!!!! No myslałam,ze przyjade do tej W-wy z
      internetem dla Ciebie :-)
      Dobrze,ze juz po chorobie jestescie- a jak Wam sie mieszka na nowym?
      Ja w miedzy czasie zdazyłam juz zarazic sie chustowaniem i mam
      nowego slicznego Hoppedizza i juz poluje na kolejną :-)
      sciskam mocno i swietnie,ze jestes !
      • edzia.79 Re;Asiu 10.01.08, 16:27
        mieszkanie ok tylko duzo mniejsze niz poprzednie,no ale to i tak nie nasze tylko wynajmowane.
        wyslij mi na priva swoje zdjecia w chuscie.
        • sylpal13 Re: Re;Asiu 10.01.08, 16:28
          Witamy droga koleżankę!!!!
    • bobimax Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 16:29
      No witaj. Moja mała też już przeszła trzydniówkę w nowy rok i
      jeszcze wirusowe zapalenie ucha, ale obyło się bez antybiotyków.
      Twoja córcia młodsza od mojej a już więcej umie. Moja szybko
      opanowała przekręcanie z pleców na brzuch a odwrotnie za diabła jak
      już leci to nagle łapie równowagę jakby się bała. No i gadać to nic
      tylko krzyczy i nadwyręża moje bębenki.

      Pozdrawiam
    • agasar79 Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 16:35
      No to masz sporo do nadrobienia :)))
      Dużo zdrówka dla Oli, no widzisz moja zdrowa, pogodna, nawet apetyt
      troszkę lepszy a nadal chudzielec i jest na sztucznym. Taka jej
      uroda :)
    • lucy_cu Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 16:37
      Nareszcie jesteś, juhu! :-)
    • agatka_1979 Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 16:50
      jej no wcięło Cię na szmat czasu! Ale dobrze że już jesteś! :-) Dużo
      zdrówka!!
    • zumali Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 16:58
      Super, ze jestes :D Ola niezle podszkolila sie przez ten czas :)
      Spryciulka :)
    • anula_82 Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 17:00
      Witamy. No wkońcu jesteś :) Miło. Równiez zdrówka życzymy.
      • enya81 Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 17:14
        Witamy Cie Kochana!
        No pieknie sie rozwija Mała a że szczuplasek, no cóz przynajmniej kręgosłup jest zdrowy a poza tym będzie laseczka. Fajnie, że jesteś :)
    • magda7717 Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 21:42
      heloww friendo od voodoo..;-)
      super ze jestescie,ola rozumiem taka spryciulka po mamie ofkors
      co do agi Blanka 6,5 mies- 7500 wcale nie grubaska. pediatra mowi
      ok. je 2 x kaszke zupki i nadal chuderlak a mama bruberlak i co??
      tak musi byk
    • burda3 Edzia! 10.01.08, 21:52
      Pusciłam fotkę na maila :DDDD
      • matizka Re: Edzia! 10.01.08, 22:16
        Witaj kochana,

        też mi się wydaje, że teraz to juz nie mamy się co tak wagą tych
        naszych maluchów martwić, widac taka ich uroda.

        A wiesz, że dzisiaj kupiłam Pliko?

        Fajny wózeczek, cieszę się bardzo

        aga
    • borowka78 Re: WROCILAM :))) 10.01.08, 22:19
      witaj!!!! super, ze juz jestes z powrotem
    • e-millie WITAJ EDZIU!!!! 11.01.08, 08:14
      ogromnie się cieszę, że już wróciłaś na forum :))) bardzo dużo się tutaj dzieje,
      przybywa nam nowych lipcóweczek, dzieci rosną, a to nowy ząbek, a to któreś
      usiadło, a teraz jeszcze chwalipięty się sypnęły ze zdjęciami ;) postaram się
      dzisiaj w wolnej chwili do nich dołączyć i jakąś fotkę emi wrzucić. a jak Wy się
      czujecie? malutka już zdrowa? mam nadzieję, że się wkrótce spotkamy.
      pozdrawiam cieplutko,
      e-millie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka