Dodaj do ulubionych

do ingapol

20.01.08, 13:16
kochana, jak Twoje dziecie?? podleczylo sie? i jak pupcia? my juz zdrowi, ale
na dwor jeszcze nie wychodzilismy. a o masciach na pupcie ci wtedy nie
odpowiedzialam, bo jeszcze nie bylo rezultatow, a stosowalam wszystko:
sudocream, linomag(3 postaci), bepanthen, 2 masci ze szpitala, guzik pomagalo.
dopiero w domu jak rozebralam malego, powietrzyl tyleczek, podsuszyl sie,
przede wszystkim przestal popuszczac kupcie i najlepszy okazal linomag, taki
zielony, gdzie w skladzie jest linomag 20g, lanolina bezwodna 40g, wazelina
biala 40g.
pozdrawiamy!
Obserwuj wątek
    • ingapol Re: do ingapol 20.01.08, 13:27
      hej, dzięki za pamięć.
      Natalka jest już zdrowa, właśnie z M poszli sobie na spacer.
      A tyłeczek też już lepiej. U nas sudokrem, ani linomag tez nie pomógł. Na
      początku stosowałam maść Pimafucort (smarowałam 3 razy dziennie), na początku
      sporo pomogła, ale po 3 dniach już dalej efektów poprawy nie widziałam. Teraz
      dostałam receptę na MUPIROX- smaruję raz dziennie. Smaruję na noc i już po
      pierwszej nocy była znaczna poprawa. Jeszcze ma 3 takie spore ranki, ale myślę
      że to kwestia 2-3 dni.
      Mam jeszcze maść robioną i smaruję nią bardzo często.
      Dużo te z wietrzymy tyłek. U mnie jest bardzo ciepło i Mała przy każdej zmianie
      pieluszki leży bez niej minimum 30 min.
      Niestety nadal często robi kupę, widać że jeszcze ma antybiotyk w organizmie.

      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka