joasia83m
20.01.08, 13:16
kochana, jak Twoje dziecie?? podleczylo sie? i jak pupcia? my juz zdrowi, ale
na dwor jeszcze nie wychodzilismy. a o masciach na pupcie ci wtedy nie
odpowiedzialam, bo jeszcze nie bylo rezultatow, a stosowalam wszystko:
sudocream, linomag(3 postaci), bepanthen, 2 masci ze szpitala, guzik pomagalo.
dopiero w domu jak rozebralam malego, powietrzyl tyleczek, podsuszyl sie,
przede wszystkim przestal popuszczac kupcie i najlepszy okazal linomag, taki
zielony, gdzie w skladzie jest linomag 20g, lanolina bezwodna 40g, wazelina
biala 40g.
pozdrawiamy!