Dodaj do ulubionych

Pytanie o rosołek

25.01.08, 12:27
Wiem, że niektóre z Was podają rosołek. Ale jak? Czy takie
zmiksowane warzywa z mięskiem? Bo mnie się to kojarzy raczej z
jarzynową. A rosołek to taki z makaronem :) Więc jak to jest z
Waszymi rosołkami?
Obserwuj wątek
    • asia19813 Re: Pytanie o rosołek 25.01.08, 13:14
      mi mama zarzuciła że powinnam dawać już do zupek wywar z mięsa, ale jakos nie
      mogę się przemóc, Zuzia nie chce moich zupek, bo za bardzo pachną mięskiem, nie
      wiem co robić. A jeśli chodzi o makaron to myśle że za wczesnie na makaron
    • asia19813 Re: Pytanie o rosołek 25.01.08, 13:15
      PS. rosołek to wywar z gotującego sie mięska
    • aga_n20 Re: Pytanie o rosołek 25.01.08, 20:18
      podaję rosół z makaronem, marchewka, pietruszką i indykiem, mięsko drobno kroję
      nożem, a resztę włącznie z makaronem rozdrabniam widelcem, mały zajada się nim
      że ho ho. Zresztą żadnych zupek nie miksuję wszystko rozgniatam widelcem, a mamy
      już za sobą rosół, krupnik,barszczyk czerwony, zupę jarzynową głównie z
      brokułami, słoiczków nie chce jeść pluje nimi i buzię zamyka
      • ankas4 Re: ile miesiecy ma Twoja pociecha aga_n20 26.01.08, 00:58
        Napisz prosze ile ma Twoja pociecha...zachecilas mnie tymi obiadkami:)
    • uczula Re: Pytanie o rosołek 26.01.08, 11:26
      dziewczyny, co wy sie tak spieszycie?
      dzieci beda mialy cale zycie do jedzenia rosolu i innych tego typu
      rzeczy.
      ech...
      u mnie ( dziecko 1,5 roku) skonczylo sie wtedy szpitalem - do
      dzisiaj nie wiem co jej zaszkodzilo...
      na obiad byl barszczyk z jarzynkami, a potem chlebek z domowym
      smalcem.
      wszyscy to jedlismy a niusia sie pochorowala :(.
      a niusia sie odwodnila.
      brzydkie ciemne kupy no i szpital:(
    • aga_n20 Re: Pytanie o rosołek 26.01.08, 18:57
      mój mały ma 6 miesiecy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka