wiolek26 25.01.08, 12:27 Wiem, że niektóre z Was podają rosołek. Ale jak? Czy takie zmiksowane warzywa z mięskiem? Bo mnie się to kojarzy raczej z jarzynową. A rosołek to taki z makaronem :) Więc jak to jest z Waszymi rosołkami? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia19813 Re: Pytanie o rosołek 25.01.08, 13:14 mi mama zarzuciła że powinnam dawać już do zupek wywar z mięsa, ale jakos nie mogę się przemóc, Zuzia nie chce moich zupek, bo za bardzo pachną mięskiem, nie wiem co robić. A jeśli chodzi o makaron to myśle że za wczesnie na makaron Odpowiedz Link
asia19813 Re: Pytanie o rosołek 25.01.08, 13:15 PS. rosołek to wywar z gotującego sie mięska Odpowiedz Link
aga_n20 Re: Pytanie o rosołek 25.01.08, 20:18 podaję rosół z makaronem, marchewka, pietruszką i indykiem, mięsko drobno kroję nożem, a resztę włącznie z makaronem rozdrabniam widelcem, mały zajada się nim że ho ho. Zresztą żadnych zupek nie miksuję wszystko rozgniatam widelcem, a mamy już za sobą rosół, krupnik,barszczyk czerwony, zupę jarzynową głównie z brokułami, słoiczków nie chce jeść pluje nimi i buzię zamyka Odpowiedz Link
ankas4 Re: ile miesiecy ma Twoja pociecha aga_n20 26.01.08, 00:58 Napisz prosze ile ma Twoja pociecha...zachecilas mnie tymi obiadkami:) Odpowiedz Link
uczula Re: Pytanie o rosołek 26.01.08, 11:26 dziewczyny, co wy sie tak spieszycie? dzieci beda mialy cale zycie do jedzenia rosolu i innych tego typu rzeczy. ech... u mnie ( dziecko 1,5 roku) skonczylo sie wtedy szpitalem - do dzisiaj nie wiem co jej zaszkodzilo... na obiad byl barszczyk z jarzynkami, a potem chlebek z domowym smalcem. wszyscy to jedlismy a niusia sie pochorowala :(. a niusia sie odwodnila. brzydkie ciemne kupy no i szpital:( Odpowiedz Link