Dodaj do ulubionych

Jakieś postanowienia postne?

05.02.08, 21:00
Ja oczywiście słodyczy sobie nie odmówię, nie potrafię, to balsam na
moją duszę ;)))
Jednak z piwka zrezygnuję.....mzoe po tym tak oponka mi rośnie :) ??
Ja u Was? Czegos sobie odmawiacie na ten czas?
Obserwuj wątek
    • sylpal13 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:12
      hm, może seksu? żartowałam, moje postanowienie to więcej seksu!!!!
      • gmonika Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:31
        ja bym chciala nie jesc slodyczy ale cos ciezko m to ograniczyc ale
        sprouje !!!! moze oponka sie zmniejszy :)
        • mona330 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:34
          Słodycze - chciałabym umieć sobie ich odmówić, ale niestety nie
          potrafie.
          • lilka.k Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:46
            Oj słodycze ostawię...będę się mocno starać by ich nie jeść...znowu gruba jestem ;)
    • effka_81 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 22:24
      Zero słodyczy! Już tak się pilnuje ale czasem najdzie mnie ochota i musze zjeść.
      Ale postaram się wytrwać zobacze jak długo wytrzymam!
    • 27agnes72 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 22:40
      Słodyczy odmówię sobie dla siebie-jeżeli mi się uda.........
      A na czas postu postaram się być bardziej wyrozumiała dla tych,
      którzy mnie denerwują ;-)
    • kachna79 Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 07:54
      Dla ciała: Zero słodyczy - w Poście wytrzymam, ale w okresie zwykłym nie ma szans:)
      Dla ducha: Dostałam rozpiskę Psalmów na każdy dzień Postu i będę je sobie rozważać.
      • wyczyny Kachna 06.02.08, 11:57
        Mam prosbe odnosnie Psalmow. Czy moglabys mi przyslac te rozpiske na priva?
        • kamamama2 Re: Kachna 06.02.08, 12:24
          jeżeli to w wersji mailowej masz to ja też poproszę :)
    • mcdalenka Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 10:26
      Ja ograniczam internet do 3 godzin dziennie oaz rezygnuję z hazardowego grania w
      pokera on-line :)
      • asia19813 Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 12:22
        hmmm.....a ja.... zacznę ćwiczyć i częściej z Zuzią wychodzić na dworek i może
        byc lepszą żoną..
    • kamamama2 Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 12:26
      słodyczy nie jem, w ogóle jakbym miała zrezygnować z czegoś co
      jeszcze jem nic by chyba nie zostało,
      postaram się za to uśmiechac i mieć więcej czasu dla dzieci nie na
      ich obsługę ale dla nich
    • wyczyny Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 19:56
      a ja chyba zrezygnuje na te 40 dni z ogladania telewizji sniadaniowej, bo tym sposobem 2 godziny nikna mi z zyciorysu-zaczne w tym czasie czytac ksiazki i cwiczyc!
      a jak mi Kachna podesle to psalmy medytowac albo przynajmiej czytac bede, no i czuje potrzebe uczestniczenia w Drogach Krzyzowych w piatki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka