anula_82 05.02.08, 21:00 Ja oczywiście słodyczy sobie nie odmówię, nie potrafię, to balsam na moją duszę ;))) Jednak z piwka zrezygnuję.....mzoe po tym tak oponka mi rośnie :) ?? Ja u Was? Czegos sobie odmawiacie na ten czas? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylpal13 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:12 hm, może seksu? żartowałam, moje postanowienie to więcej seksu!!!! Odpowiedz Link
gmonika Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:31 ja bym chciala nie jesc slodyczy ale cos ciezko m to ograniczyc ale sprouje !!!! moze oponka sie zmniejszy :) Odpowiedz Link
mona330 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:34 Słodycze - chciałabym umieć sobie ich odmówić, ale niestety nie potrafie. Odpowiedz Link
lilka.k Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 21:46 Oj słodycze ostawię...będę się mocno starać by ich nie jeść...znowu gruba jestem ;) Odpowiedz Link
effka_81 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 22:24 Zero słodyczy! Już tak się pilnuje ale czasem najdzie mnie ochota i musze zjeść. Ale postaram się wytrwać zobacze jak długo wytrzymam! Odpowiedz Link
27agnes72 Re: Jakieś postanowienia postne? 05.02.08, 22:40 Słodyczy odmówię sobie dla siebie-jeżeli mi się uda......... A na czas postu postaram się być bardziej wyrozumiała dla tych, którzy mnie denerwują ;-) Odpowiedz Link
kachna79 Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 07:54 Dla ciała: Zero słodyczy - w Poście wytrzymam, ale w okresie zwykłym nie ma szans:) Dla ducha: Dostałam rozpiskę Psalmów na każdy dzień Postu i będę je sobie rozważać. Odpowiedz Link
wyczyny Kachna 06.02.08, 11:57 Mam prosbe odnosnie Psalmow. Czy moglabys mi przyslac te rozpiske na priva? Odpowiedz Link
kamamama2 Re: Kachna 06.02.08, 12:24 jeżeli to w wersji mailowej masz to ja też poproszę :) Odpowiedz Link
mcdalenka Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 10:26 Ja ograniczam internet do 3 godzin dziennie oaz rezygnuję z hazardowego grania w pokera on-line :) Odpowiedz Link
asia19813 Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 12:22 hmmm.....a ja.... zacznę ćwiczyć i częściej z Zuzią wychodzić na dworek i może byc lepszą żoną.. Odpowiedz Link
kamamama2 Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 12:26 słodyczy nie jem, w ogóle jakbym miała zrezygnować z czegoś co jeszcze jem nic by chyba nie zostało, postaram się za to uśmiechac i mieć więcej czasu dla dzieci nie na ich obsługę ale dla nich Odpowiedz Link
wyczyny Re: Jakieś postanowienia postne? 06.02.08, 19:56 a ja chyba zrezygnuje na te 40 dni z ogladania telewizji sniadaniowej, bo tym sposobem 2 godziny nikna mi z zyciorysu-zaczne w tym czasie czytac ksiazki i cwiczyc! a jak mi Kachna podesle to psalmy medytowac albo przynajmiej czytac bede, no i czuje potrzebe uczestniczenia w Drogach Krzyzowych w piatki Odpowiedz Link