zumali
28.02.08, 13:58
Moja budzi sie tak od ok 3 tyg (co 1-2 godz) i jeszcze potrafi
zrobic sobie dwugodzinna przerwe w spaniu np od 4 do 6 rano. Czy
jest u ktorejs z Was jakas poprawa? Niech ktoras mnie pocieszy, ze
to minelo tak samo nagle, jak sie pojawilo - proooszee. Na forum
karmienie piersia pisza, ze niektore dzieci tak maja (zaczyna sie w
okolicach 5-6 m-ca), ale jak dlugo trwa, to juz nie wiem. A moze
znalazlyscie jakis magiczny sposob?