Dodaj do ulubionych

niedzielna kawa-ktoś już podaje?

02.03.08, 07:58
Jak nie to ja dziś zapraszam!
Po tygodniu w miarę fajnie przespanych nocy dzis powtórka z
rozrywki...pobudka przed północą (pół godziny ciumkania!) a od
trzeciej marudzenie, płacz i lament... więc tak od trzeciej w sumie
nie śpię...
A było już tak fajnie!
Pozdrawiam wszystkie Lipcówki! Mam nadzieję że Emma nie narobiła u
Was szkód...
Obserwuj wątek
    • a090707 Re: niedzielna kawa-ktoś już podaje? 02.03.08, 08:22
      Hej, wlasnie pije kawke- juz 2 udana noc przy oduczaniu od cyca- maly zaplakal 2
      razy i dostal smoczek, po czym od razu zasypial ! Karmilam tylko raz przed 1 w
      nocy i spal do 6.50 zawsze spi do 6 wiec sa postepy. Nie myslalam, ze pojdzie
      tak gladko, a po nakarmieniu usmiech od ucha do ucha i chcial dalej bawic sie z
      tata, a mama moze sobie isc do tego swojego pokoju :) Dzis juz wracam do
      sypialni. Nadzieja we mnie kwitnie :)
      • patrice7 a090707 02.03.08, 10:50
        gratulacje!!!
        i co dalej piers czy udalo Ci sie podac butle?
        • a090707 patrice7 02.03.08, 10:58
          Nie probowalam z butla, dalam za wygrana. Piers w nocy i 4-5 razy w dzien, gdyby
          tak zostalo bylabym szczesliwa :)
          • patrice7 Re: patrice7 02.03.08, 11:17
            bedzie trudniej ,bo dziec rosnie i piers starcza na krocej, ale w twoim
            przypadku to juz bardzo duzy sukces! Gratulacje raz jeszcze
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka