agatka_1979
02.03.08, 07:58
Jak nie to ja dziś zapraszam!
Po tygodniu w miarę fajnie przespanych nocy dzis powtórka z
rozrywki...pobudka przed północą (pół godziny ciumkania!) a od
trzeciej marudzenie, płacz i lament... więc tak od trzeciej w sumie
nie śpię...
A było już tak fajnie!
Pozdrawiam wszystkie Lipcówki! Mam nadzieję że Emma nie narobiła u
Was szkód...