Dodaj do ulubionych

Pytanie o KUPE

08.03.08, 10:42
Podawalam czopki paracetamol,dzisiaj kupa z nitkami takimi
sluzowatymi,czy to te czopki czy cos innego,mam isc do lekarza z tym
czy co?
Olafek

mBank-konto bez oplat
Obserwuj wątek
    • baska_84 Re: Pytanie o KUPE 08.03.08, 11:25
      Nie martw się ten sluz to na pewno od czopka u mojego było to w 2 kupach po
      czopku i potem juz wszystko wróciło do normy (czyli znowu zatwardzenie:/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka