babajagaa 08.03.08, 10:42 Podawalam czopki paracetamol,dzisiaj kupa z nitkami takimi sluzowatymi,czy to te czopki czy cos innego,mam isc do lekarza z tym czy co? Olafek mBank-konto bez oplat Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baska_84 Re: Pytanie o KUPE 08.03.08, 11:25 Nie martw się ten sluz to na pewno od czopka u mojego było to w 2 kupach po czopku i potem juz wszystko wróciło do normy (czyli znowu zatwardzenie:/ Odpowiedz Link