Dodaj do ulubionych

Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie

10.06.08, 14:02
Dziewczyny, może zrobimy powtórkę z naszego spotkania w Sopocie?
Jeśli jesteście chętne to wpiszcie swoje propozycje co do terminu i miejsca.

Moja propozycja - niedziela 22 czerwca lub 29 czerwca, miejsce jest mi
obojętne, dojadę wszędzie.
Obserwuj wątek
    • dziunia27 bardzo chetnie;) 10.06.08, 20:16
      ale mi bedzie jedynie pasował termin na 29.czerwca...
      wiec jakby co to na ten sie pisze;)))))
    • dmgr Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 10.06.08, 20:37
      Mi raczej pasuje, żadnych planów nie mamy.
      • asia-ch Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 10.06.08, 21:13
        Mi pasuje 22.
    • gdynianka_11 Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 10.06.08, 23:04
      Ja bardzo chętnie bym się spotkała. Niestety 20 wyjeżdżam, ale
      kolejny weekend jak najbardziej mi pasuje.
    • a_beatle Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 11.06.08, 16:12
      Z przyjemnością:-)))) Planuję wprawdzie wyjazd na kilka dni do rodziców, ale dam
      znać. Na razie oba weekendy mi pasują.
      • aurinko Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 13.06.08, 23:33
        A pozostałe laski to co?! Kurdkowa, Maniulka_25, Curly2 ???
    • dmgr Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 14.06.08, 20:10
      Ja jednak tylko 29 mogę bo na 22 dostalismy zaproszenie do teściów na imieniny.
    • curly2 Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 15.06.08, 13:28
      Ja od czasu przeprowadzki mam kiepsko z netem, więc nie odwpowiadam
      nie z braku chęci na spotkanie, a z braku możliwości.
      Wstępnie potwierdzam 29 czerwca. A gdzie tym razem? Macie jakieś
      propozycje?
      • aurinko Curly2 15.06.08, 13:35
        To może daj na maila jakiś namiar do siebie, żeby można było np. smsem wysłać
        info o planowanym spotkaniu?
        • dmgr Re: Curly2 15.06.08, 23:29
          Ja mam nr do Curly jakby co to ją poinformuję wcześniej jak już się umówimy.
    • a_beatle Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 15.06.08, 21:27
      Mnie jednak tez bardziej pasuje 29.06. Za tydzień jedziemy sobie w odwiedziny:-)
      • aurinko 29.06. ??? 24.06.08, 07:11
        To jak, umawiamy się? 22-gi już za nami, ale z tego co widzę to większości
        bardziej pasuje 29-ty, więc zostaje termin 29.06? I jeśli tak, to gdzie?
    • curly2 Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 24.06.08, 07:24
      Potwierdzam tego 29.06 - nic się u mnie nie zmieniło i nadal pasuje:)
      Napiszcie tylko gdzie? Nie ukrywam, że wolałabym gdzieś bliżej w
      stronę Gdańska, ale oczywiście dostosuję się do większości:)
      • dmgr Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 24.06.08, 11:30
        Ja mam nadzieję, że Młody będzie już zdrów i damy radę. Tylko tym razem musze
        jechac sama bo m już nie da się namówic i mam nadzieję, że gdzieś blisko będzie
        mi lub mnie ktoś zabierze.
        O a teraz mi się przypomniało, że m się umówił ze znajomymi na niedzielę o nie,
        no to jak będzie Gdynia to może zdążę ale Gdańsk już raczej nie.
        Może znów plaża w Gdyni tym razem? Zawsze to najtaniej no i bulwar, swerek mamy
        śliczny. Co Wy na to?
        • dmgr Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 24.06.08, 11:31
          No i jaby co to tramwaje wodne pływają no i SKM-ka jeździ też.
          • dmgr Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 24.06.08, 11:33
            Teraz mnie tak naszło, że może zrobimy kiedys spotkanie takie w ZOO w Oliwie? My
            byliśmy i Młody szalał z zachwytu. Dzieci za darmo a dorosli chyba 7 zł a w
            sezonie autobusy jeżdżą no nie?
            • asia-ch Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 24.06.08, 14:46
              Ja niestety nie mogę się z wami spotkać, jedziemy w sobotę na wakacje.
    • curly2 Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 26.06.08, 07:36
      ja się niestety tym razem "wypisuję" - złapał mnie strszny katar, a
      Natalka narzeka na gardło; nie będziemy rozsiewać zarazków:D
      do zobaczenia następnym razem!
    • a_beatle Re: Trójmiejskie Lipcówki - Spotkanie 26.06.08, 10:47
      Oj, i ja raczej się nie wyrwę - akurat w tę niedzielę teść będzie obchodził
      urodziny:-( Może przesuniemy na inny termin?
      • dmgr No to zmieniamy termin 26.06.08, 13:17
        bo ja też raczej odpadam. Tylko teraz sezon urodzinowy i weekendy zajęte co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka