aurinko
10.06.08, 14:02
Dziewczyny, może zrobimy powtórkę z naszego spotkania w Sopocie?
Jeśli jesteście chętne to wpiszcie swoje propozycje co do terminu i miejsca.
Moja propozycja - niedziela 22 czerwca lub 29 czerwca, miejsce jest mi
obojętne, dojadę wszędzie.