a.zaborowska1
12.06.08, 11:22
U nas jest taka sytuacja. maciuś jutro kończy roczek (piątek)
impreska taka skromna tort, gril tylko najbliższa rodzina będziew
sobotę. Mi się jednak wydaje, że maciuś swoją pierwszą świeczuszkę
powinnien zdmuchnąć jutro chociażby wsadzoną w w-z kę :-)
co prawda urodził się o 22.45 13-go ale mam jakieś takie wewnętrzne
przekonanie, że mimo tej uroczystości w sobotę powinniśmy w domku
uczcić to w piątek?
Co wy na to?
jak wy byście zrobily?