Dodaj do ulubionych

Pytanie apropo roczku

12.06.08, 11:22
U nas jest taka sytuacja. maciuś jutro kończy roczek (piątek)
impreska taka skromna tort, gril tylko najbliższa rodzina będziew
sobotę. Mi się jednak wydaje, że maciuś swoją pierwszą świeczuszkę
powinnien zdmuchnąć jutro chociażby wsadzoną w w-z kę :-)
co prawda urodził się o 22.45 13-go ale mam jakieś takie wewnętrzne
przekonanie, że mimo tej uroczystości w sobotę powinniśmy w domku
uczcić to w piątek?
Co wy na to?
jak wy byście zrobily?
Obserwuj wątek
    • lilka.k Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 11:36
      Kurcze, sama wlasnie sprawdzilam, ze 18 lipiec to jest piątek. Impreza napewno będzie w sobotę i tez nie wiem. Dzieciom wszystko jedno aczkolwiek fajni by bylo gdyby akurat w ten dzien zdmuchnęli świeczkę, nie?
      Muszę też z mężem pogadac i zapytac co o tym mysli.
      • anula_82 Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 11:40
        a my roczek mamy w sobote :)))) to sie nam udało
        daj mu świeczkę w pt niech dmucha, zrobisz zdjęcia i bedzie git. a w
        sobote impreza i tak głównie dla rodziców. co taki maluch pamięta ze
        swojego pierwszego święta....
        • joasia83m Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 11:44
          tez wlasnie sprawdzilam ze nasz roczek jest w sobote, 19go:)) ale fajnie, nikt
          nie bedzie mial wymowki zeby nie przyjechac :DDD
          ale gdyby wypadly w inny dzien, tez robilabym w sobote, a ten konkretny dzien
          uczcilabym tylko w naszym gronie, ja, dawid i m.
    • agasar79 Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 11:47
      27 lipiec wypada w niedzielę, wyprawimy w sobotę ze względu na
      mojego brata który w niedziele rano wraca do holandii. Natalia
      urodziła się z soboty na niedzielę o 1:12, więc właśnie w sobotę
      wieczorem leżałam na porodówce ze skórczami. Impreza bedzie niemal
      równo rok później ;) A w niedziele też uczcimy razem roczek, może
      gdzieś sobie pojedziemy :)
      • malenkie7 Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 12:13
        U nas roczek stuknie w piatek - a impreza ma byc w sobote. Planuje o
        8.50 odspiewac Piotrusiowi sto lat i dac mu maly biszkopcik z
        owocami, ozdobiony dumną pierwszą świeczką:). A w sobote bedzie
        drugi tort, taki bardziej wypasiony, zeby goscie mogli zjesc.
    • olcia.kaktus Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 13:34
      Pewnie, że jutro - chociażby na WZ-ce ale w urodziny!
      Przecież nie zaszkodzi, jeśli drugi raz będzie dmuchał przy rodzinie dnia
      następnego ;)
      • a.zaborowska1 Potwierdziłyście moje zdanie 12.06.08, 14:02
        jutro z rana idziemy do cukierni :-)) świeczuszki w domu są :-))
        powspomina się trochę :-))
        achchchchchch

        gdybym nie miała za sobą tego co mam zdecydowałabym się jeszcze
        kiedyś na dziecko :-))
        • babajagaa Re: Potwierdziłyście moje zdanie 12.06.08, 14:13
          A nam wypadnie roczek w czwartek 10 lipca i bedziemy robic w
          czwartek bo w sobote idziemy na wesele,zreszta i tak nie bedzie
          imprezy do pozna takze goscie sie nie opija i w piatek spokojnie
          wstana do pracy.U nas bedzie tylko najblizsza rodzina czyli
          chrzestni,dziadkowie,moj brat z zona i babcie dwie
    • kamsi Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 15:31
      Koniecznie niech zdmuchnie też świeczkę w swoje urodziny - ja bym
      tak zrobiła:) Przecież i tak na pewno cały dzień będzieci wspominać,
      a o tej godzinie to było to, a o tej tamto, cały dzień na pewno
      będziecie żyć roczkiem:)
      • zurawina100 Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 20:40
        a ja właśnie się skapnęłam że Dobrusia roczek będzia miała w na wakacjach w
        Pieninach:) W sumie fajnie, pewnie kupimy torcik i świeczkę , a imprezę zrobimy
        po powrocie , w sierpniu
    • dziunia27 Re: Pytanie apropo roczku 12.06.08, 21:01
      my mamy roczek we wtorek;) 2.lipca
      ale impreza bedzie dopiero w sobote 12.lipca, poniewaz moja siostra
      (matka chrzestna) niemoże wczesniej przyjechać..
      ech.. przeciez i tak niebedzie pamietac:) a na filmie dziadek (z
      zawodu kamerzysta przerobi date na 2-ego;PPP)
      ale poważnie, to tez jej chyba kupie jakies małe ciasteczko i wbije
      swieczke:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka