leluchow1
07.07.08, 10:20
Piotruś pomyka na kolanach jak szatan , łazi przy meblach ale za samodzielne
chodzenie sie nie bierze. Nawet prowadzony za łapki robi tylko kilka kroczków
i na kolanka. A jak jest u was? Duzo szkrabów jeszcze nie chodzi? Starszak juz
chodził w tym wieku - nieporadnie ale chodził.