Dodaj do ulubionych

Skoki temperatury

15.08.08, 19:49
Paweł od wtorku ma takie skoki temperatury, raz miał 38,2 potem ok na drugi
dzień 35,9 potem znów norma, 37,4 i tak różnie, normalnie nie wiem co robic.
Czy to od zęba (na 100% wybija mu się dwója na dole) czy od stanu zapalnego
skóry (miał straszne odparzenia) bo je normalnie, śpi też ok, nie marudzi
jakoś specjalnie ale stan podgorączkowy się pojawia. Dzisiaj miał z rana znów
37,8 a potem 36,6.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka