blanka0
17.11.08, 10:00
dziewczyny bede sprzedawac 1 raz w zyciu nieruchomosc, mam wziac
zaliczke, podpisac umowe przedwstepna i czekac az klient zalatwi
kredyt
poratujcie jak sie pisze taka umowe przedwstepna, czy trzeba u
notariusza, czy mozna na "kolanie"