asuzi
17.11.08, 14:12
Ale się ciesze po 3 latach małżeństwa kupiliśy działkę, mieliśy to
zrobić zaraz po ślubie, ale jokoś nie było okazji. Ależ się cieszę,
wzieliśy kredyt, bo nasze oszczędności ulokowaliśy w funduszu
wrrr... i czekają na lepsze czasy :(.
NA reszcie ją mamy, coś się posunęło do przodu, moja wyprowadzka od
teściów zbliża się małymi kroczkami, mam nadzieję że uda nam się w
miarę szybko postawić dom, działka ma 710m2, na tym samym osiedlu co
mieszkamy, już szukam projektu domu....