gismol77 02.12.08, 11:28 wlasnie odkrylam, ze na bieżąco mozna śledzić kto jest na forum. jak wam sie to podoba? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:30 widac dziewczyny ,ktore zagladaja ,a boja sie zagadac:) Moze sie przemoga ,bo beda wiedziec ze je widac:)) Odpowiedz Link
gismol77 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:29 nota bene częsć ników widze pierwszy raz Odpowiedz Link
lilka.k Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:33 na wiekszosci forum to widac, tylko nie bylo na gazetowym...hmmmm, jak widac juz widać ;) Odpowiedz Link
gismol77 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:34 o i te nieznajome juz uciekly. myślicie, że dlatego że je zobaczylyśmy? dziwne... Odpowiedz Link
patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:35 coraz bardziej mi sie podoba:D Odpowiedz Link
lipiec_2007 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:37 a jak sie to robi, zeby widziec? Odpowiedz Link
lipiec_2007 Re: lipiec 02.12.08, 11:44 gapie sie w ten dol jak ciele na malowane wrota - nizej juz zejsc nie moge i oprocz stopki aktualnosci/ auto moto/ czas wolny itp nic nie widze. Odpowiedz Link
ridibunda Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:44 Też tego nie widziałam, hehe fajne:) Odpowiedz Link
lipiec_2007 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:44 a jednak ciele sie doszukalo! patrze i widze. wow Odpowiedz Link
a090707 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:49 Zaciekawilyscie mnie i wlazlam zeby zobaczyc :) fajnie :) Odpowiedz Link
atenette Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:52 Uuuu no to teraz trzeba sie bedzie bardziej wysilac hehe :) Odpowiedz Link
lipiec_2007 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:57 kurcze. czuje sie jak na cenzurowanym (mam nadzieje, ze moj szef mnie tu nie znajdzie:). albo jak na czacie Odpowiedz Link
margaritka27 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:58 Fajna opcja na innych forach juz to wczesniej widzialam :-) Odpowiedz Link
zurawina100 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:00 ooops, a ja czasem mam okno otwarte pół dnia w pracy, a pracuję wtedy uczciwie ;) Odpowiedz Link
joasia83m Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:08 buahahaha, ja tez mam forum otwarte prawie caly dzien, a co jakis czas se odswiezam, wiec wniosek ze tez tu slecze non stop:))))) Odpowiedz Link
patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:19 Jak jak zurawina i joasia tez komp caly dzien "chodzi" :) Odpowiedz Link
klaudia020707 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:17 Fajna sprawa, ale chyba trzeba być zalogowanym żeby było kogoś widac:) Tak na marginesie ja do "podczytywaczy" forum otwartego nic nie mam a niech czytają do woli:) Odpowiedz Link
lucy_cu Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:31 Fajne :-) Ale inwigilacja umiarkowana, bo tylko po zalogowaniu widać. Wielki Brat patrzy, ale da się go zmylić. ;-P Odpowiedz Link
kamsi Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:46 A czemy niby trzeba pisać, jak się jest widocznym, co? Terror, i tyle, czasem człowiek chce tylko poczytać, a nie ma nic do dodania:P Odpowiedz Link
lee_a Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 13:17 ło kurcze, dopiero teraz zauważyłam ;) na zamkniętych też tak jest? idę sprawdzić. Odpowiedz Link
lee_a Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 13:18 eee.. chyba na zamkniętych i ukrytych nie, przynajmniej ja nic nie widzę.... Odpowiedz Link
qwoka Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 14:18 hehe to ja od zalogowania się na poranną herbatkę całe 8 godz. w pracy siedze na forum :D A tak na poważnie to ja tylko czekam i drże czy mi forum.gazeta.pl informatycy zablokuja w pracy, bo wszytko juz poblokowane:gg, nasza- klasa, youtoobe itp Odpowiedz Link
klaudia020707 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 15:49 kliknij ***LIPIEC 2007*** i wtedy zjedz na dół Odpowiedz Link
dagi.ww Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 18:27 Super sprawa, mnie się podoba ;)) Odpowiedz Link
bobimax Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 18:59 Ale ja widzę tylko ostatnio odwiedzane wątki przeze mnie. Odpowiedz Link