Dodaj do ulubionych

no to teraz pelna inwigilacja ;)

02.12.08, 11:28
wlasnie odkrylam, ze na bieżąco mozna śledzić kto jest na forum. jak wam sie
to podoba?
Obserwuj wątek
    • patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:29
      mnie sie podoba:)))
      • patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:30
        widac dziewczyny ,ktore zagladaja ,a boja sie zagadac:)
        Moze sie przemoga ,bo beda wiedziec ze je widac:))
        • patrice7 gismol 02.12.08, 11:30
          wlasnie wlasnei;))
    • gismol77 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:29
      nota bene częsć ników widze pierwszy raz
    • lilka.k Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:33
      na wiekszosci forum to widac, tylko nie bylo na gazetowym...hmmmm, jak widac juz
      widać ;)
    • gismol77 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:34
      o i te nieznajome juz uciekly. myślicie, że dlatego że je zobaczylyśmy? dziwne...
      • patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:35
        coraz bardziej mi sie podoba:D
    • lipiec_2007 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:37
      a jak sie to robi, zeby widziec?
      • lilka.k Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:40
        zjedz na sam dół strony
      • patrice7 lipiec 02.12.08, 11:40
        na forum na samym dole
        • lipiec_2007 Re: lipiec 02.12.08, 11:44
          gapie sie w ten dol jak ciele na malowane wrota - nizej juz zejsc
          nie moge i oprocz stopki aktualnosci/ auto moto/ czas wolny itp nic
          nie widze.
    • ridibunda Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:44
      Też tego nie widziałam, hehe fajne:)
    • lipiec_2007 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:44
      a jednak ciele sie doszukalo! patrze i widze. wow
      • a090707 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:49
        Zaciekawilyscie mnie i wlazlam zeby zobaczyc :) fajnie :)
    • atenette Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:52
      Uuuu no to teraz trzeba sie bedzie bardziej wysilac hehe :)
    • lipiec_2007 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:57
      kurcze. czuje sie jak na cenzurowanym (mam nadzieje, ze moj szef
      mnie tu nie znajdzie:). albo jak na czacie
      • margaritka27 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 11:58
        Fajna opcja na innych forach juz to wczesniej widzialam :-)
      • zurawina100 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:00
        ooops, a ja czasem mam okno otwarte pół dnia w pracy, a pracuję wtedy uczciwie ;)
        • joasia83m Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:08
          buahahaha, ja tez mam forum otwarte prawie caly dzien, a co jakis czas se
          odswiezam, wiec wniosek ze tez tu slecze non stop:)))))
          • patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:19
            Jak jak zurawina i joasia tez komp caly dzien "chodzi" :)
    • klaudia020707 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:17
      Fajna sprawa, ale chyba trzeba być zalogowanym żeby było kogoś
      widac:)
      Tak na marginesie ja do "podczytywaczy" forum otwartego nic nie mam
      a niech czytają do woli:)
    • zumali Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:22
      Achaaaaa ... ale numer :)
    • lucy_cu Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:31
      Fajne :-)
      Ale inwigilacja umiarkowana, bo tylko po zalogowaniu widać. Wielki
      Brat patrzy, ale da się go zmylić. ;-P
      • agasar79 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:36
        fajnie, haha :))
    • kamsi Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 12:46
      A czemy niby trzeba pisać, jak się jest widocznym, co? Terror, i
      tyle, czasem człowiek chce tylko poczytać, a nie ma nic do dodania:P
    • lee_a Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 13:17
      ło kurcze, dopiero teraz zauważyłam ;) na zamkniętych też tak jest? idę sprawdzić.
      • lee_a Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 13:18
        eee.. chyba na zamkniętych i ukrytych nie, przynajmniej ja nic nie widzę....
        • patrice7 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 13:25
          na ukrytym tez jest:)
    • qwoka Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 14:18
      hehe to ja od zalogowania się na poranną herbatkę całe 8 godz. w
      pracy siedze na forum :D
      A tak na poważnie to ja tylko czekam i drże czy mi forum.gazeta.pl
      informatycy zablokuja w pracy, bo wszytko juz poblokowane:gg, nasza-
      klasa, youtoobe itp
    • e-ness o czym Wy do mnie rozmawiacie:))) ? 02.12.08, 15:01
      ja nic nie widze:(
    • magda7717 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 15:10
      ja nic nie widze!!!
      • klaudia020707 Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 15:49
        kliknij ***LIPIEC 2007*** i wtedy zjedz na dół
    • e-ness Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 16:07
      yyyyyyyyyyy:)))
    • dagi.ww Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 18:27
      Super sprawa, mnie się podoba ;))
    • bobimax Re: no to teraz pelna inwigilacja ;) 02.12.08, 18:59
      Ale ja widzę tylko ostatnio odwiedzane wątki przeze mnie.
      • bobimax Re: oj ślepa jestem 02.12.08, 19:00
        teraz widzę :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka