dziunia27 08.01.09, 00:11 po dwóch tygodniach w nowej pracy:) wywiesili dziś rankingi i na 175 miejsc ja zajmuje 94:D jestem w szoku:O że jako nowa przeskoczyłam tyle ludzi:)) fajnie mi z tym i obym tak się utrzymała:) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
klaudia020707 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 00:24 Gratuluję:) Fajnie że się spełniasz w nowej pracy. Odpowiedz Link
ankas4 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 03:49 Super i Gratulacje szczere, ale swoja droga to w jakiej pracy i czemu robi sie taki rankingi? bo to chyba troszke jest malo etyczne... ale nie wyrazam sie stanowczo tylko pytam:) , bo nie wiem dokladnie o jaki ranking chodzi... Pozdrawiam Odpowiedz Link
olus-ia80 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 09:47 Gratuluje , bardzo , na pewno Cie to jeszcze bardziej zachęci Odpowiedz Link
dziunia27 ankas 08.01.09, 18:24 wiesz co? tak do końca to i ja sama niewiem po jaką choooinke robią te rankingi:P ale jak znalazłam swoje nazwisko tak wysoko to się ucieszyłam:D pracuje jako doradca klienta biznesowego w Orange i z tego co się orientuje mniej wiecej;/ to dzieki tym rankingom można zobaczyć swoje osiagniecia, skuteczność itp. to też służy do oceny pracownika, mozna samemu "obliczyć" swoją premie:) itd. to dopiero poczatek miesiąca i te wyniki wiadomo o niczym nieswiadcza, ale jak pisza dziewczyny jest to bardzo motywujące do dalszej pracy:D Odpowiedz Link
ankas4 Re: ankas 09.01.09, 03:09 No pewnie , ja tez bym sie bardzo ucieszyla, tylko wlasnie to sa metody korporacyjne, ktore nie bardzo mi sie podobaja ; napedzac ludzi troszke na wyscig... ale coz takie zycie takie firmy, u mnie w firmie tez sa oceny ale szczesliwie nie ma takich rankingow. sciskam Odpowiedz Link
kurdkowa Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 09:49 Super, super, nie ma to jak zastrzyk pozytywnej energii na nowy roczek;) Gratulacje Odpowiedz Link
patrice7 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 11:49 Wow! Gratulacje! Tylko tak jak ankas dzowi mnie czemu maja sluzyc takie rankingi ;/ Odpowiedz Link
lipiec_2007 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 11:53 dziunia - swietnie i gratuluje. najlepiej gdyby twoje wyniki przelozyly sie na jakas premie, a nie miejsce w rankingu :) pnij si dalej i wyzej! Odpowiedz Link
olcia.kaktus Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 12:13 Gratulacje, to dla Ciebie jest napewno motywujące. Ważne, że wiesz, za co i , że dobrze się sprawdzasz. U nas po kilku miesiącach perturbacji zmienił się zarząd, pozwalniali dużo ludzi i też wywiesili ranking obejmujący 12 osób z około 55. Tylko nikt nie wiedział, co było uwzględniane, kto przyznawał punkty i za co. W ogóle na tej liście nie było osób np z handlowego, natomiast były min. osoby nowe, których niektórzy nawet nie znali z imienia i nazwiska. Ogólnie ten ranking więcej nam namieszał, śmialiśmy się, że to są osoby które na 100% nie zostaną zwolnione, ale kolejny miesiąc niestety nie potwierdził tej teorii i 2 osoby z listy dostały wypowiedzenia. Ważne, by wszelkie rankingi motywowały, były jasne i przejrzyste no i najlepiej, by się przekładały również na premię, bo satysfakcją rodziny się nie wykarmi, w banku tez nie przyjmują takich środków płatniczych. Odpowiedz Link
dagi.ww Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 18:31 Gratuluję! A co do rankingów to osobiście nie mam nic przeciwko takim działaniom, ale nie powinny one być pokazywane publicznie, ewentualnie podsumowania pod koniec miesiąca dodawane do pasków i premie, ale nie oficjalna lista. To moje zdanie. Odpowiedz Link
dziunia27 dagi 08.01.09, 18:47 i zgadzam sie z Toba doskonale, ze te rankingi nie powinny byc jawne, tzn swój wynik powinnam widziec tylko ja.. bo pracuje z moja szwagierka i niestety ale jej idzie troszke słabiej, no i jest mi głupio w tej sytuacji, bo wiadomo, ona widzi ze jestem w rangingu wyzej od niej i odwrotnie ja widze ze ona jest nizej.. no i jak ja mam sie teraz zachowac? przeciez niebede sie teraz chwalic przed rodzicami ze jestem wyzej od niej;/ niechce zebysmy sie jakos poobrazały na siebie;/ głupio tak.. a jak bysmy nieznały swoich wynikow było lepiej:) no ale cóz taki już mają system w tej firmie i na to nic nieporadze;/ Odpowiedz Link