Dodaj do ulubionych

ale jestem z siebie dumna:)

08.01.09, 00:11
po dwóch tygodniach w nowej pracy:)
wywiesili dziś rankingi i na 175 miejsc ja zajmuje 94:D
jestem w szoku:O że jako nowa przeskoczyłam tyle ludzi:))
fajnie mi z tym i obym tak się utrzymała:)
Obserwuj wątek
    • klaudia020707 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 00:24
      Gratuluję:)
      Fajnie że się spełniasz w nowej pracy.
      • ankas4 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 03:49
        Super i Gratulacje szczere, ale swoja droga to w jakiej pracy i czemu robi sie
        taki rankingi? bo to chyba troszke jest malo etyczne... ale nie wyrazam sie
        stanowczo tylko pytam:) , bo nie wiem dokladnie o jaki ranking chodzi...

        Pozdrawiam
        • olus-ia80 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 09:47
          Gratuluje , bardzo , na pewno Cie to jeszcze bardziej zachęci
        • dziunia27 ankas 08.01.09, 18:24
          wiesz co? tak do końca to i ja sama niewiem po jaką choooinke robią
          te rankingi:P
          ale jak znalazłam swoje nazwisko tak wysoko to się ucieszyłam:D
          pracuje jako doradca klienta biznesowego w Orange i z tego co się
          orientuje mniej wiecej;/ to dzieki tym rankingom można zobaczyć
          swoje osiagniecia, skuteczność itp. to też służy do oceny
          pracownika, mozna samemu "obliczyć" swoją premie:) itd.
          to dopiero poczatek miesiąca i te wyniki wiadomo o niczym
          nieswiadcza, ale jak pisza dziewczyny jest to bardzo motywujące do
          dalszej pracy:D
          • ankas4 Re: ankas 09.01.09, 03:09
            No pewnie , ja tez bym sie bardzo ucieszyla, tylko wlasnie to sa metody
            korporacyjne, ktore nie bardzo mi sie podobaja ; napedzac ludzi troszke na
            wyscig... ale coz takie zycie takie firmy, u mnie w firmie tez sa oceny ale
            szczesliwie nie ma takich rankingow.


            sciskam
    • kurdkowa Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 09:49
      Super, super, nie ma to jak zastrzyk pozytywnej energii na nowy
      roczek;) Gratulacje
      • a.zaborowska1 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 10:05
        nooo GRATULACJE !!!
        • patrice7 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 11:49
          Wow! Gratulacje!
          Tylko tak jak ankas dzowi mnie czemu maja sluzyc takie rankingi ;/
    • lipiec_2007 Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 11:53
      dziunia - swietnie i gratuluje. najlepiej gdyby twoje wyniki
      przelozyly sie na jakas premie, a nie miejsce w rankingu :)

      pnij si dalej i wyzej!

    • olcia.kaktus Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 12:13
      Gratulacje, to dla Ciebie jest napewno motywujące. Ważne, że wiesz, za co i , że
      dobrze się sprawdzasz.
      U nas po kilku miesiącach perturbacji zmienił się zarząd, pozwalniali dużo ludzi
      i też wywiesili ranking obejmujący 12 osób z około 55. Tylko nikt nie wiedział,
      co było uwzględniane, kto przyznawał punkty i za co.
      W ogóle na tej liście nie było osób np z handlowego, natomiast były min. osoby
      nowe, których niektórzy nawet nie znali z imienia i nazwiska.
      Ogólnie ten ranking więcej nam namieszał, śmialiśmy się, że to są osoby które na
      100% nie zostaną zwolnione, ale kolejny miesiąc niestety nie potwierdził tej
      teorii i 2 osoby z listy dostały wypowiedzenia.
      Ważne, by wszelkie rankingi motywowały, były jasne i przejrzyste no i najlepiej,
      by się przekładały również na premię, bo satysfakcją rodziny się nie wykarmi, w
      banku tez nie przyjmują takich środków płatniczych.
    • dagi.ww Re: ale jestem z siebie dumna:) 08.01.09, 18:31
      Gratuluję!
      A co do rankingów to osobiście nie mam nic przeciwko takim działaniom, ale nie
      powinny one być pokazywane publicznie, ewentualnie podsumowania pod koniec
      miesiąca dodawane do pasków i premie, ale nie oficjalna lista. To moje zdanie.
      • dziunia27 dagi 08.01.09, 18:47
        i zgadzam sie z Toba doskonale, ze te rankingi nie powinny byc
        jawne, tzn swój wynik powinnam widziec tylko ja..
        bo pracuje z moja szwagierka i niestety ale jej idzie troszke
        słabiej, no i jest mi głupio w tej sytuacji, bo wiadomo, ona widzi
        ze jestem w rangingu wyzej od niej i odwrotnie ja widze ze ona jest
        nizej.. no i jak ja mam sie teraz zachowac?
        przeciez niebede sie teraz chwalic przed rodzicami ze jestem wyzej
        od niej;/ niechce zebysmy sie jakos poobrazały na siebie;/ głupio
        tak..
        a jak bysmy nieznały swoich wynikow było lepiej:)
        no ale cóz taki już mają system w tej firmie i na to nic
        nieporadze;/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka