03.03.09, 13:45
Jak możesz to sprawdź pocztę gazetową. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • silvii Re: silvii 03.03.09, 15:40
      odpisałam :)

      Silvii & Dan
      • joasia83m Re: silvii 03.03.09, 15:48
        no to i ja sie dopisze, jakos sluch po Tobie zaginal, jak sie macie???
        • silvii Re: silvii 03.03.09, 16:06
          a dziękuję :) pomału do przodu... Dan rośnie jak na drożdżach i rozrabia jak
          pijany zając w kapuście... ostatnio nawet myślę, że go rozpuściłam... heh... ;)
          a dokładniejsze relacje są na ukrytym ;)

          Silvii & Dan
    • silvii Kalinka! 04.03.09, 18:05
      odbierz pocztę proszę! ;P

      Silvii & Dan
      • kalinka-pl Re: 04.03.09, 18:28
        Jestem oczarowana, zaparło mi dech w piersi.
        • silvii ;))) bardzo się cieszę!!! 04.03.09, 19:11
          i oczywiście polecam się na przyszłość... ;P

          Silvii & Dan

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka