kalinka-pl 03.03.09, 13:45 Jak możesz to sprawdź pocztę gazetową. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joasia83m Re: silvii 03.03.09, 15:48 no to i ja sie dopisze, jakos sluch po Tobie zaginal, jak sie macie??? Odpowiedz Link
silvii Re: silvii 03.03.09, 16:06 a dziękuję :) pomału do przodu... Dan rośnie jak na drożdżach i rozrabia jak pijany zając w kapuście... ostatnio nawet myślę, że go rozpuściłam... heh... ;) a dokładniejsze relacje są na ukrytym ;) Silvii & Dan Odpowiedz Link
silvii ;))) bardzo się cieszę!!! 04.03.09, 19:11 i oczywiście polecam się na przyszłość... ;P Silvii & Dan Odpowiedz Link