27.04.09, 14:33
Ty organizujesz prezenty dla dwójki dzieci.
Czy następne pieniądze mogłyby byc zbierane ,dla kolejnego dziecka z tej
rodziny i po uzbieraniu przeleje Ci na konto i po prostu zrobisz 3 prezenty i
wyslesz jedna paczka??
Obserwuj wątek
    • lee_a Re: Lee_a 27.04.09, 17:28
      jasne, nie ma problemu, musimy tylko dogadac się co chcemy kupic
      • patrice7 Re: Lee_a 27.04.09, 21:07
        Byloby super!
        • patrice7 Re: Lee_a 28.04.09, 12:06
          Podaj mi na patrice7@o2.pl
          dane do przelewu i nr konta wyslę pieniadze.
          • patrice7 Re: Lee_a 30.04.09, 14:57
            Leea sa 3 prezentyt od lipcowek. Tak pomyslalam ,ze moze wszystkie 3 kupi
            jednak f3f??
            Ma wiekszą mozliwoc i na pewno bedzie jej łatwiej niz Tobie z dwojeczka.
            Co Ty na to?
            • lee_a Re: Lee_a 30.04.09, 16:31
              pati, własnie mialam to zaproponowac, dla dodatkowej trojki + zorganizowanie
              wysyłki to mi ciężko byłoby
              • patrice7 Re: Lee_a 30.04.09, 17:14
                No to super:)
                Fajnie,ze się wszystko zgrało:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka