patrice7 27.04.09, 14:33 Ty organizujesz prezenty dla dwójki dzieci. Czy następne pieniądze mogłyby byc zbierane ,dla kolejnego dziecka z tej rodziny i po uzbieraniu przeleje Ci na konto i po prostu zrobisz 3 prezenty i wyslesz jedna paczka?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lee_a Re: Lee_a 27.04.09, 17:28 jasne, nie ma problemu, musimy tylko dogadac się co chcemy kupic Odpowiedz Link
patrice7 Re: Lee_a 28.04.09, 12:06 Podaj mi na patrice7@o2.pl dane do przelewu i nr konta wyslę pieniadze. Odpowiedz Link
patrice7 Re: Lee_a 30.04.09, 14:57 Leea sa 3 prezentyt od lipcowek. Tak pomyslalam ,ze moze wszystkie 3 kupi jednak f3f?? Ma wiekszą mozliwoc i na pewno bedzie jej łatwiej niz Tobie z dwojeczka. Co Ty na to? Odpowiedz Link
lee_a Re: Lee_a 30.04.09, 16:31 pati, własnie mialam to zaproponowac, dla dodatkowej trojki + zorganizowanie wysyłki to mi ciężko byłoby Odpowiedz Link