27.04.09, 15:42
przyszła paczka, dziękuję Ci bardzo, mała śpi, czekam jak zobaczy
piłkę, ona kocha piłki:) super trafiłas z tym na trądzik, młodej się
bardzo przyda a ten na zmarszczki niestety mi:), całusy i bardzo
bardzo dziękuję

Asia
Obserwuj wątek
    • aurinko Re: aurinko 27.04.09, 22:37
      Cieszę się, że jesteś zadowolona :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka