Dodaj do ulubionych

A ja wolę Iran

22.03.04, 10:12
Bardzo chętnie bym jeszcze do niego powrócił na czas dłuższy.....
Obserwuj wątek
    • chaladia Re: A ja wolę Iran 22.03.04, 23:54
      No to napisz coś o Iranie na tym Forum, proszę!
    • buggi Re: A ja wolę Iran 22.10.04, 17:21
      Mamy forum o Iranie. Poki co, mozesz tam pisywac. Hoshamadid!
      • chaladia Re: A ja wolę Iran 25.10.04, 11:36
        A jakiś link może być podała?
        • buggi Re: A ja wolę Iran 27.10.04, 10:34
          chaladia napisał:

          > A jakiś link może być podała?


          Prosze bardzo. Nie jest to prezne forum Chaladio, ale zawsze...

          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16563
          >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka