hip-hopp 22.03.04, 10:12 Bardzo chętnie bym jeszcze do niego powrócił na czas dłuższy..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chaladia Re: A ja wolę Iran 22.03.04, 23:54 No to napisz coś o Iranie na tym Forum, proszę! Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: A ja wolę Iran 22.10.04, 17:21 Mamy forum o Iranie. Poki co, mozesz tam pisywac. Hoshamadid! Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: A ja wolę Iran 27.10.04, 10:34 chaladia napisał: > A jakiś link może być podała? Prosze bardzo. Nie jest to prezne forum Chaladio, ale zawsze... forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16563 > Odpowiedz Link Zgłoś