Dodaj do ulubionych

Koalicja!!

31.08.02, 19:03
przeciwko malo romantycznym typom na forum tworze!
na razie jestem sam + 27 moich nickow
ktos reflektuje? na przy+laczenie?
Obserwuj wątek
    • coolphone Re: Koalicja!! 31.08.02, 19:17
      Dogadaj się z kubkiem.Jak się nie boisz, że was niektórzy zagryzą.
      Ale kubek dziś na balu .
      cph

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka