meta_fora 31.08.02, 19:03 przeciwko malo romantycznym typom na forum tworze! na razie jestem sam + 27 moich nickow ktos reflektuje? na przy+laczenie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coolphone Re: Koalicja!! 31.08.02, 19:17 Dogadaj się z kubkiem.Jak się nie boisz, że was niektórzy zagryzą. Ale kubek dziś na balu . cph Odpowiedz Link Zgłoś