Dodaj do ulubionych

miałem sen

20.04.06, 08:49
świński blondyn w okularach
ukradł
uciekał
pościg
wołał ja Tomka do wsparcia
przybiegła Natalia
załapałem blondyna na półpiętrze
ugodzony bagnetem:)(albo drutem do szydełkowania;)
odzyskana własność
szybka ewakuacja
spotkanie na placu
dzwonek Nokii
Obserwuj wątek
    • nutopia Re: miałem sen 20.04.06, 10:52
      ta syngaturka też mi się nie podoba
      • makbrajd Re: miałem sen 20.04.06, 13:52
        nutopia napisała:

        > ta syngaturka też mi się nie podoba

        hmm
        więc?
        • makbrajd Re: miałem sen 20.04.06, 13:56

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka