raknor 08.01.08, 14:08 I pytanie czy bycie pierwszym jest już tą wartością o której mowa w nazwie forum ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ok77 Re: Pierwszy 08.01.08, 21:25 pewnie, bo jestes o tym przekonany=twoja "wiara jest ogromna" Odpowiedz Link Zgłoś
candycandy Re: Pierwszy 09.01.08, 23:38 przekonac siebie - normalka, przekonac innych - bezcenne;PP Odpowiedz Link Zgłoś