08.01.08, 14:08
I pytanie czy bycie pierwszym jest już tą wartością o której mowa w nazwie
forum ? ;)
Obserwuj wątek
    • kruz7 Re: Pierwszy 08.01.08, 20:42
      Zależy chyba w czym pierwszym?
    • ok77 Re: Pierwszy 08.01.08, 21:25
      pewnie, bo jestes o tym przekonany=twoja "wiara jest ogromna"
      • candycandy Re: Pierwszy 09.01.08, 23:38
        przekonac siebie - normalka, przekonac innych - bezcenne;PP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka