hrothulf
03.02.08, 19:09
zastanawiam się, po co się właściwie spierasz z azp11 na FB? Mam wrażenie, że
jest to jedyny na tamtym forum człowiek, którego intencją zawsze jest próba
poniżenia rozmówcy. Rozmowa z kimś takim naprawdę nie ma zbyt wiele sensu. I
te jego aluzyjki "przypadkiem" przeważnie o żydach. Odpuść sobie