03.02.08, 19:09
zastanawiam się, po co się właściwie spierasz z azp11 na FB? Mam wrażenie, że
jest to jedyny na tamtym forum człowiek, którego intencją zawsze jest próba
poniżenia rozmówcy. Rozmowa z kimś takim naprawdę nie ma zbyt wiele sensu. I
te jego aluzyjki "przypadkiem" przeważnie o żydach. Odpuść sobie
Obserwuj wątek
    • kajmir Re: Kajmir? 03.02.08, 19:55
      Właśnie dlatego, że jest moim zdaniem taki, jak to napisałeś i w dodatku
      przekonany o swojej wyższości. Więc się z nim bawię a on sie w moich oczach
      pogrąża. On po prostu prezentuje to, co w myśli prawicowej najgorsze, czyli brak
      myśli. I znajduję w tym zabawę, dzięki temu, że już nawet w drobnej formie nie
      traktuję tego co jest pisane na FB na poważnie.
      • janou21 Re: Kajmir? 14.02.08, 21:17
        wyslalam @:)
        • kajmir Re: Kajmir? 16.02.08, 16:23
          Hm, możesz wysłać jeszcze raz. Ponieważ probowałem wejść na konto i okazało sie
          ze gazeta sie na Google przekalibrowała i mam pusta skrzynkę ponieważ dopiero
          sobie konto utworzyłem.
          możesz też wysłać na czamcza@yahoo.pl

          P.S. dobrze Cię znowu widzieć tutaj:)
          • janou21 Re: Kajmir? 16.02.08, 22:22
            kajmir napisał:

            >
            > możesz też wysłać na czamcza@yahoo.pl
            *********************
            wyslalam.
            >
            > P.S. dobrze Cię znowu widzieć tutaj:)
            ****************
            :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka