giks
09.01.04, 19:24
jak za "starych dobrych czasów" przyszedł weekend i nikogo na forum nie
ma ;) to znaczy że większość pisuje z pracy ;) zawisz pojechał do domu i
zostałam tylko ja i elle ;)
Muszę się wam pochwalić, że dziś Mat przywlókł do domu Neostrade i od rana
ją "testuje" dlatego ja nie mam dostępu do netu i kompa - teraz je kolację
więc mam chwile ;) Jak skończy to mam nadzieję na reaktywację naszej starej
www i jak tylko się pojawi na serwerze to podam adres na forum :) to sobie
obglądniecie wypociny pracy dyplomowej :)