Dodaj do ulubionych

widzę pustki .....

09.01.04, 19:24
jak za "starych dobrych czasów" przyszedł weekend i nikogo na forum nie
ma ;) to znaczy że większość pisuje z pracy ;) zawisz pojechał do domu i
zostałam tylko ja i elle ;)
Muszę się wam pochwalić, że dziś Mat przywlókł do domu Neostrade i od rana
ją "testuje" dlatego ja nie mam dostępu do netu i kompa - teraz je kolację
więc mam chwile ;) Jak skończy to mam nadzieję na reaktywację naszej starej
www i jak tylko się pojawi na serwerze to podam adres na forum :) to sobie
obglądniecie wypociny pracy dyplomowej :)
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: widzę pustki ..... 09.01.04, 19:54
      no to super giksik:))))))))))
      pustka to tu faktycznie jest okropna,jacaa byl na szczescie wczesniej :((a
      teraz to nic sie nie dzieje:((((buuuu
    • patrick78 Re: widzę pustki ..... 09.01.04, 23:58
      faktycznie nic sie nie dzieje,elle nawoluje cos do aktywnosci,ale slabe sa
      efekty,szkoda:(
      • ellenai pewno dre pysk 10.01.04, 00:14
        az do jasla slychac i ludzie przychodz a w gorlicach nic nie slysza:(((
        • patrick78 Re: pewno dre pysk 10.01.04, 00:16
          moze ogluchli, tak wrzeszczysz?
          • ellenai Re: pewno dre pysk 10.01.04, 00:23
            tak myslisz,ze moje decybele ich dobily?
            • patrick78 Re: pewno dre pysk 10.01.04, 00:34
              to calkiem mozliwe,ale sie tego pewno nie dowiemy bo nie slysza wiec sie nie
              wypowiedza:-(
              • zawisza777 Re: pewno dre pysk 11.01.04, 16:29
                jesli chodzi o mnie to ja od pt. jestem chory teraz sie troche podkurowalem i
                odrabiam mailowe zaleglosci a przy okazji na forum "co popisac" przyszedlem
                Pozdr.
                • ellenai Re: pewno dre pysk 11.01.04, 19:09
                  zawisz bez ciebie forum jest kaput, nigdy od nas wolnego nie dostaniesz, a
                  chorowac to nie mozesz nieeeeeeeeeeeeeeeee cmoki, i wracaj jak najszybciej do
                  zdrowia:))
                  • zawisza777 Re: pewno dre pysk 12.01.04, 15:44
                    ech Elle nie przesdzaj....bedzie sie krecilo poki jest paru/e na pisanie
                    zreszta to widac :D
                    • ellenai Re: pewno dre pysk 12.01.04, 16:16
                      pomarudzic zawisz zawsze mozna,moze kogo sumienie ruszy jak to przeczyta hehe
    • zolty_i_puchaty Re: widzę pustki ..... 12.01.04, 03:28
      tez tu nie zagladnalem od dawna,poprawie sie,przyzekam
      • ellenai Re: widzę pustki ..... 12.01.04, 03:37
        hej ,trzymam cie za slowo:)))))))))))))))))wrrrr pojawiaj sie!!!!!!!!
        • zolty_i_puchaty Re: widzę pustki ..... 12.01.04, 03:38
          nie warcz na mnie elle,bo sie staram
          • zawisza777 Re: widzę pustki ..... 12.01.04, 15:46
            no "zolty" liczymy tez na Ciebie ;)
            • ellenai Re: widzę pustki ..... 12.01.04, 16:14
              no wlasnie zawisz!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka