19.01.11, 13:25
Osrodek Zdrowia, który bardzo mnie rozczarował:( Dostanie się do jakiegokolwiek lekarza rodzinnego z dnia na dzień graniczy z cudem.Najlepiej dokonac zapisu na tydzien przed planowaną chorobą :D Jeszcze gorzej wygląda syt. dotycząca pediatry, dzieci wielokrotnie odsyłane są do internistów z powodu braku miejsc, niejednokrotnie z wysoką temp. Gdy już dostanie się do pediatry jest możliwe(po tyg) wszystkie leki które przepisał wcześniej dziecku internista są zmieniane na nowe (czyli wczesniejsza wizyta bezcelowa) naraża nas na dodatkowe koszta i nerwy ,a dzieci na bezsensowne faszerowanie lekami i narażenie zdrowia.
Przykładowa data zachorowania 1.12(poniedziałek) i telefon na recepcję Bioveny z prosba o zapis i czego się dowiadujemy brak miejsc najbliższy wolny termin do pediatry 5.12 (piątek) dziecko z temp 40' proponują mi internistę lub szukanie szpitala na własną rękę. Brawo Biovena, Brawo lekarze:D to nie jest jednorazowy incydent. Sytuacja powtarza się za każdym razem gdy ktoś z mojego grona najbliższych czy przyjaciół zachoruje. Wobec tego mam pytanie czy wasze doświadczenia z wymienionym wyżej ośrodkiem zdrowia są podobne, a może to tylko ja biedny szary człowiek stałem się ofiarom tej instytucji:/ pozdro
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka