Dodaj do ulubionych

klub malucha

07.08.09, 00:06
Czy może ktoś słyszał,że ma powstać"klub malucha" w Starachowicach.
Obserwuj wątek
    • magdalena171 Re: klub malucha 07.08.09, 11:48
      Klub malucha ma powstać na ulicy Szaszki (Orłowo) od września
      • agniecha0124 Re: klub malucha 08.08.09, 11:08
        Czy może znasz numer telefonu lub wiesz jak mogę dowiedzieć się coś więcej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka