agniecha0124 07.08.09, 00:06 Czy może ktoś słyszał,że ma powstać"klub malucha" w Starachowicach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdalena171 Re: klub malucha 07.08.09, 11:48 Klub malucha ma powstać na ulicy Szaszki (Orłowo) od września Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha0124 Re: klub malucha 08.08.09, 11:08 Czy może znasz numer telefonu lub wiesz jak mogę dowiedzieć się coś więcej. Odpowiedz Link Zgłoś