Dodaj do ulubionych

POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05.2014

11.10.13, 10:36
Witam,
poszukuję fotografa oaz kamerzystę na wesele 1-dniowe - 24 maja 2014 roku. ( Częstochowa - Olsztyn k/cze-wy ).
Proszę o wpisywanie stron www w celu zapoznania się z ofertą.
Dziękuję, pozdrawiam.
K.
Obserwuj wątek
    • quequa Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 22.10.13, 13:11
      ja byłam bardzo zadowolona z usług Pana Macieja Pluty - Fotografia ślubna Częstochowa więc polecam, mogę też przesłać fotki z mojego wesela do wglądu
    • kayarzyna Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 30.10.13, 16:25
      Dziękuję za propozycje - Już nieaktualne, znaleźliśmy 2w1. :)

      Pozdrawiam
      K.
    • kowalskirafal11 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 12.11.13, 19:51
      zapraszam do zapoznania się z moim portfolio

      www.silesiawedding.pl
    • yanosh-online Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 28.11.13, 11:02
      Zapraszam do obejrzenia portfolio WWW.SLUB.JANUSZSTASIAK.PL
    • paula-band Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 30.11.13, 12:21
      Witam serdecznie.
      Chciałbym polecić Państwu usługi muzyczne na Wasze wesele.
      Kilka słów o nas:
      Formacja Paula-Band to trio wokalne istniejące na rynku od kilkunastu lat
      i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw.
      Zespół występuje w składzie trzy osobowym (wokal męski i żeński)
      plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej.
      Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich w stylu pop,
      dance, rock, disco, disco polo, tańce klasyczne.
      Film reklamowy wysyłam pocztą. Cena za usługę do uzgodnienia.
      Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
      Kontakt z zespołem : 608-559-607
      e-mail. remix.adam@gmail.com
    • paula-band Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 01.12.13, 14:08
      Witam serdecznie.
      Chciałbym polecić Państwu usługi muzyczne na Wasze wesele.
      Kilka słów o nas:
      Formacja Paula-Band to trio wokalne istniejące na rynku od kilkunastu lat
      i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw.
      Zespół występuje w składzie trzy osobowym (wokal męski i żeński)
      plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej.
      Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich w stylu pop,
      dance, rock, disco, disco polo, tańce klasyczne.
      Film reklamowy wysyłam pocztą. Cena za usługę do uzgodnienia.
      Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
      Kontakt z zespołem : 608-559-607
      e-mail. remix.adam@gmail.com
    • mala308 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 02.12.13, 14:10
      www.rectime.pl zapraszamy na fb ! niedługo ciekawe promocje!
    • pannamloda85 do 63sara 21.01.14, 11:01
      Witam czy 05.07.2014 ma Pan wolny termin?
      Poszukujemy kamerzysty i fotografa na 1-dniowe wesele w Częstochowie.
      Proszę zostawić na siebie jakieś namiary
    • monika.m.87 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 04.02.14, 20:51
      www.magic-studio.info
      musisz zobaczyć
    • monika.m.87 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 05.02.14, 20:00
      www.magic-studio.info Polecam!
    • medialne-centrum Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 10.03.14, 12:17
      serdecznie zapraszam na stronę www.przednamislub.pl

      Pozdrawiam :)
    • ania300577 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 10.03.14, 15:16
      Polecam swoje usługi
      DB STUDIO FOTO VIDEO DARIUSZ BRYGOŁA
      www.brygola.pl
    • chillivision Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 11.03.14, 12:28
      Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania się z ofertą wraz z cennikiem pakietów oraz przykładowymi materiałami filmowymi. Oferta jest dostosowywana do Państwa oczekiwań i jest jak najbardziej możliwość negocjacji :) Zapraszam!
      chillivision.com.pl/wesele
      Piotr Klonowski tel. 608-087-573
      • subiektywnyzarlok Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 13.03.14, 18:05
        Kilkanaście postów temu autorka tego wątku napisała, że informację jest nieaktualne a Wy dalej spamujecie wątek... Co sobie o Was pomyślą Wasi przyszli klienci skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem i dalej spamujecie jak ostatni desperaci??? Pozdrowienia dla admina, który śpi cały czas...
    • zadowolonamezatka Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 31.07.14, 12:44
      polecam Love Fotografię robili u mnie zdjęcia i jestem zadowolona :) www.foto-video.gdziewesele.pl/?mod=82&t=iP&iSearch%5Btype%5D=wizytowkaFoto&cPath=4_7&iSearch%5BcPath%5D=4_7&iSearch%5BfText%5D%5B21%5D=cz%C4%99stochowa&iSearch%5BfID%5D%5B4%5D=&iSearch%5Bglobaltext%5D=

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka