kayarzyna 11.10.13, 10:36 Witam, poszukuję fotografa oaz kamerzystę na wesele 1-dniowe - 24 maja 2014 roku. ( Częstochowa - Olsztyn k/cze-wy ). Proszę o wpisywanie stron www w celu zapoznania się z ofertą. Dziękuję, pozdrawiam. K. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
quequa Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 22.10.13, 13:11 ja byłam bardzo zadowolona z usług Pana Macieja Pluty - Fotografia ślubna Częstochowa więc polecam, mogę też przesłać fotki z mojego wesela do wglądu Odpowiedz Link
kayarzyna Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 30.10.13, 16:25 Dziękuję za propozycje - Już nieaktualne, znaleźliśmy 2w1. :) Pozdrawiam K. Odpowiedz Link
kowalskirafal11 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 12.11.13, 19:51 zapraszam do zapoznania się z moim portfolio www.silesiawedding.pl Odpowiedz Link
yanosh-online Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 28.11.13, 11:02 Zapraszam do obejrzenia portfolio WWW.SLUB.JANUSZSTASIAK.PL Odpowiedz Link
paula-band Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 30.11.13, 12:21 Witam serdecznie. Chciałbym polecić Państwu usługi muzyczne na Wasze wesele. Kilka słów o nas: Formacja Paula-Band to trio wokalne istniejące na rynku od kilkunastu lat i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw. Zespół występuje w składzie trzy osobowym (wokal męski i żeński) plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej. Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich w stylu pop, dance, rock, disco, disco polo, tańce klasyczne. Film reklamowy wysyłam pocztą. Cena za usługę do uzgodnienia. Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Kontakt z zespołem : 608-559-607 e-mail. remix.adam@gmail.com Odpowiedz Link
paula-band Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 01.12.13, 14:08 Witam serdecznie. Chciałbym polecić Państwu usługi muzyczne na Wasze wesele. Kilka słów o nas: Formacja Paula-Band to trio wokalne istniejące na rynku od kilkunastu lat i w związku z tym mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i zabaw. Zespół występuje w składzie trzy osobowym (wokal męski i żeński) plus profesjonalny wodzirej który prowadzi całe wesele bawiąc gości różnego rodzaju zabawami i konkursami z zachowaniem wysokiej kultury osobistej. Repertuar składa się z samych znanych przebojów polskich w stylu pop, dance, rock, disco, disco polo, tańce klasyczne. Film reklamowy wysyłam pocztą. Cena za usługę do uzgodnienia. Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Kontakt z zespołem : 608-559-607 e-mail. remix.adam@gmail.com Odpowiedz Link
mala308 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 02.12.13, 14:10 www.rectime.pl zapraszamy na fb ! niedługo ciekawe promocje! Odpowiedz Link
pannamloda85 do 63sara 21.01.14, 11:01 Witam czy 05.07.2014 ma Pan wolny termin? Poszukujemy kamerzysty i fotografa na 1-dniowe wesele w Częstochowie. Proszę zostawić na siebie jakieś namiary Odpowiedz Link
monika.m.87 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 04.02.14, 20:51 www.magic-studio.info musisz zobaczyć Odpowiedz Link
monika.m.87 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 05.02.14, 20:00 www.magic-studio.info Polecam! Odpowiedz Link
medialne-centrum Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 10.03.14, 12:17 serdecznie zapraszam na stronę www.przednamislub.pl Pozdrawiam :) Odpowiedz Link
ania300577 Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 10.03.14, 15:16 Polecam swoje usługi DB STUDIO FOTO VIDEO DARIUSZ BRYGOŁA www.brygola.pl Odpowiedz Link
chillivision Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 11.03.14, 12:28 Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania się z ofertą wraz z cennikiem pakietów oraz przykładowymi materiałami filmowymi. Oferta jest dostosowywana do Państwa oczekiwań i jest jak najbardziej możliwość negocjacji :) Zapraszam! chillivision.com.pl/wesele Piotr Klonowski tel. 608-087-573 Odpowiedz Link
subiektywnyzarlok Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 13.03.14, 18:05 Kilkanaście postów temu autorka tego wątku napisała, że informację jest nieaktualne a Wy dalej spamujecie wątek... Co sobie o Was pomyślą Wasi przyszli klienci skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem i dalej spamujecie jak ostatni desperaci??? Pozdrowienia dla admina, który śpi cały czas... Odpowiedz Link
zadowolonamezatka Re: POSZUKUJĘ FOTOGRAFA, KAMERZYSTĘ -WESELE 24.05 31.07.14, 12:44 polecam Love Fotografię robili u mnie zdjęcia i jestem zadowolona :) www.foto-video.gdziewesele.pl/?mod=82&t=iP&iSearch%5Btype%5D=wizytowkaFoto&cPath=4_7&iSearch%5BcPath%5D=4_7&iSearch%5BfText%5D%5B21%5D=cz%C4%99stochowa&iSearch%5BfID%5D%5B4%5D=&iSearch%5Bglobaltext%5D= Odpowiedz Link