beatrice25
17.02.09, 18:07
co sądzicie o winietkach? słyszałam różne opinie na temat
rozsadzania gości przy stołach, jedni sądza ze gosci
nalezy "rozplanowac" przy stolach, a mi sie wydaje ze lepiej niech
siadaja tak jak chcą, sami mogą dobrać sobie towarzystwo w którym
beda sie dobrze czuc. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?? Jak wy
robicie?