17.02.09, 18:07
co sądzicie o winietkach? słyszałam różne opinie na temat
rozsadzania gości przy stołach, jedni sądza ze gosci
nalezy "rozplanowac" przy stolach, a mi sie wydaje ze lepiej niech
siadaja tak jak chcą, sami mogą dobrać sobie towarzystwo w którym
beda sie dobrze czuc. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?? Jak wy
robicie?
Obserwuj wątek
    • ika788 Re: winietki 18.02.09, 17:37
      winietki to najlepsze rozwiązanie. Goście nie wbiegają na sale prezpychajac sie
      zeby zajac miejsce. wszyscy wiedza gdzie maja siedziec a ty jestes spokojna i
      wszystko jest pod kontrola.:)
      • ola-mam Re: winietki 18.02.09, 20:44
        Moim zdaniem goście sami powinni dobierać sobie towarzystwo i siadać tam gdzie
        chcą , byłam na jednym weselu gdzie były winetki goście biegali po sali szukając
        swojego miejsca i nie wszyscy byli z niego zadowoleni ( jedna ciocia chciala
        siedzieć przy kimś innym bo się dawno nie widzieli i w końcu i tak goście
        pozmieniali miejsca).
        • majseb Re: winietki 19.02.09, 12:51
          Na naszym weselu również będą winietki. Byłam na kilku przyjęciach,
          na których były i nikt do nikogo nie miał pretensji.Zresztą i tak po
          pewnym czasie goście się wymieszają i "ciocie" usiądą tam gdzie
          chcą, a my przynajmniej mamy spokojną głowę że nie będzie "bicia się
          o stołki" na początku imprezy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka