Dodaj do ulubionych

Tarot na miłość..

25.12.09, 22:09
Mogłaby któraś z Was postawić Mi karty na te pytania?winkOczywiscie chodzi o
mojego"przyjaciela"Mariusza.Czemu musze ciągle tak o Nim myśleć?hm..winkAle to
chyba dobrze,bo juz zupelnie nie rozmyslam o ojcu mojej córeczki.Czas zamknać
stary rozdział a rozpoczac nowy prawda?wink)

1 - Jakie są relacje między nami?
2 - Czy to jest miłość?
3 - Czy będziemy parą?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka