Mogłaby któraś z Was postawić Mi karty na te pytania?

Oczywiscie chodzi o
mojego"przyjaciela"Mariusza.Czemu musze ciągle tak o Nim myśleć?hm..

Ale to
chyba dobrze,bo juz zupelnie nie rozmyslam o ojcu mojej córeczki.Czas zamknać
stary rozdział a rozpoczac nowy prawda?

)
1 - Jakie są relacje między nami?
2 - Czy to jest miłość?
3 - Czy będziemy parą?