Dodaj do ulubionych

Sala weselna

18.02.15, 11:52
Witam, poszukuję godnej polecenia sali weselne na ok. 120 osób. Dopiero co zaczynam szukać, a termin na wesele to okresy letnie 2016 roku. Szukam w okolicach pszczyny - tychów, jednak nie wykluczam, że mogę pojechać gdziekolwiek jesli sala jest naprawdę przepiekna. Czy ktoś coś może polecić, bo sal jest wiele, ale mi chodzi o taką, która bedzie piękna a cała organizacja przyjęcia bedzie fachowa i na najwyższym poziomie, tak żebym sie nie musiała denerwować. Bardzo proszę o pomoc!
Obserwuj wątek
    • mkonowol13 Re: Sala weselna 18.02.15, 12:38
      Zobacz na Dworek Eureka w Czechowicach-Dziedzicach, Dom Weselny Bartek w Bielsku-Białej, Dom Przyjęć Złota Podkowa w Goczałkowicach - ładne i przestronne lokale weselne w podanej okolicy z profesjonalną obsługą.
    • karolaiadi Re: Sala weselna 25.02.15, 13:20
      My bawiliśmy się na weselu przyjaciółki. Wesele dwudniowe pierwszy dzień na Romeo drugi na Julii, obie sale bardzo ładne. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne, sale w centrum szczyrku wiec wszędzie blisko. My mieliśmy opcję z noclegami w pensjonacie po drugiej stronie drogi. Co do samej obsługi, jedzenia - wszystko ok.
    • siva_m_c Re: Sala weselna 08.05.15, 23:59
      PILNE!!!
      Hej!
      Odsprzedam termin/salę na wesele w restauracji Leśna Perła w Radlinie - termin przypada na 09.07.2016.
      Osoby zainteresowana proszę o kontakt pod numerem telefonu: 661 563 726.
    • volde_mort Re: Sala weselna 18.07.15, 18:55
      Witam,

W tychach polecam Restauracja AB (oświęcimska) sala bardzo ładna (choć nie wiem czy na tyle osób)- natomiast to co znam to jedzenie (świetne)

Pozdrawiam
    • monikaadu Re: Sala weselna 10.04.19, 19:49
      Jeżeli chodzi o lokal na wesele na śląsku to spokojnie mogę polecić to miejsce www.uostrowskich.pl/. Byłam tam n a weselu i było fantastycznie. Pięknie urządzony budynek ze fantastyczną sala balową (cudowny wielki żyrandol zapierał dech w piersiach) Sala bankietowa ogromna ładnie udekorowana z dbałością o każdy szczegół. Stoły elegancko zastawione na bieżąco uzupełniane i sprzątane przez przemiłą obsługę. A jedzenie to po prostu była bajka.Wszystko smaczne świeże i apetyczne. Całość dopełniał cudowny ogród. Sama chciałabym mieć tam wesele szkoda że jestem już mężatką :)
    • igamaliwa Re: Sala weselna 16.08.19, 10:16
      Byłam U Ostrowskich na weselu u spokojnie mogę polecić ten lokal. Cała impreza perfekcyjnie przygotowana. Ładna i przestronna sala, z ładnymi dekoracjami. Jedzenie smaczne, świeże i w dużych ilościach. Obsługa bardzo miła i elegancka oraz sprawnie radziła sobie z roznoszeniem posiłków.
    • aagnessiaa Re: Sala weselna 13.12.19, 13:43
      Też bawiłam u Ostrowskich na weselu. Bardzo mi się tam podoba. Do tego obsługa na poziomie i wyśmienita kuchnia. Znają się na prowadzeniu imprez i mają dobrych kucharzy. W przyszłym roku znowu mam am imprezę i już się cieszę
    • arlettaa Re: Sala weselna 30.01.20, 13:50
      Na wesele spokojnie mogę polecić ten lokal www.gostyniec.pl/. Bawiłam się tam fantastycznie. Impreza dopracowana w każdym szczególe. Pięknie przygotowana sala bankietowa, stoły zastawione pysznym jedzenie (wspaniała i różnorodna zimna płyta) Dania gorące również smaczne i elegancko podane. Serwowali też pyszne desery. Obsługa idealna. Polecam
    • kigusiamis Re: Sala weselna 12.02.20, 12:58
      Tutaj można urządzić fajne wesele tawerna-oswiecim.pl/. Byłam tam na takiej imprezie i było super. Bardzo ładnie i elegancko. Serwowali bardzo dobre dania. Wszystkie potrawy świeże przygotowywane na miejscu i apetycznie wyglądające no i smakujące odpowiednio. Obsługa też bardzo dobrze sobie radziła. Jednym słowem super
    • zofiazoskam Re: Sala weselna 23.04.21, 19:45
      Jeżeli chodzi o miejsce na wesele to pierwsze miejsce zajmuje na mojej liście Centrum Bankietowe u Ostrowskich w Siemianowicach. Byłam tam na najładniejszym weselu. Świetnie przygotowana impreza w pięknej sali bankietowej. jedzenie smaczne i dobra obsługa. Miejsce jak najbardziej nadaje się na takie imprezy.
    • kasianoske Re: Sala weselna 01.08.21, 18:39
      Jeśli miałabym polecać salę weselną na Śląsku to zdecydowanie byłaby to Adria w Rudzie Śląskiej. Byłam tam już na weselu i dwa razy chrzcinach i świetna obsługa, jedzenie, piękna sala, naprawdę godna polecenia!
    • anitkamik Re: Sala weselna 13.08.21, 20:13
      Ostatnio byłam na weselu w tym miejscu - uostrowskich.pl/. Było rewelacyjnie. Piękne miejsce z eleganckimi wnętrzami i ogromnym robiącym niesamowite wrażenie żyrandolem.. Jedzenie przepyszne. Dużo urozmaiconych potraw. Pyszne przekąski. Świetna obsługa i bardzo fajna muzyka. Po prostu miejsce godne polecenia
    • olgaolaoll Re: Sala weselna 01.12.21, 13:54
      Byłam ostatnio na weselu właśnie w Centrum u Ostrowskich. I powiem tak jestem pod ogromnym wrażeniem. Sala naprawdę ładnie urządzona. Można się poczuć jak na królewskim balu. Piękny duży żyrandol, elegancko zastawione stoły. Jedzenie bardzo smaczne odpowiednio podane. Obsługa sprawna, miła i profesjonalna. Po prostu impreza na medal.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka