Dodaj do ulubionych

Sala weselna

18.02.15, 11:52
Witam, poszukuję godnej polecenia sali weselne na ok. 120 osób. Dopiero co zaczynam szukać, a termin na wesele to okresy letnie 2016 roku. Szukam w okolicach pszczyny - tychów, jednak nie wykluczam, że mogę pojechać gdziekolwiek jesli sala jest naprawdę przepiekna. Czy ktoś coś może polecić, bo sal jest wiele, ale mi chodzi o taką, która bedzie piękna a cała organizacja przyjęcia bedzie fachowa i na najwyższym poziomie, tak żebym sie nie musiała denerwować. Bardzo proszę o pomoc!
Obserwuj wątek
    • mkonowol13 Re: Sala weselna 18.02.15, 12:38
      Zobacz na Dworek Eureka w Czechowicach-Dziedzicach, Dom Weselny Bartek w Bielsku-Białej, Dom Przyjęć Złota Podkowa w Goczałkowicach - ładne i przestronne lokale weselne w podanej okolicy z profesjonalną obsługą.
    • karolaiadi Re: Sala weselna 25.02.15, 13:20
      My bawiliśmy się na weselu przyjaciółki. Wesele dwudniowe pierwszy dzień na Romeo drugi na Julii, obie sale bardzo ładne. Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne, sale w centrum szczyrku wiec wszędzie blisko. My mieliśmy opcję z noclegami w pensjonacie po drugiej stronie drogi. Co do samej obsługi, jedzenia - wszystko ok.
    • siva_m_c Re: Sala weselna 08.05.15, 23:59
      PILNE!!!
      Hej!
      Odsprzedam termin/salę na wesele w restauracji Leśna Perła w Radlinie - termin przypada na 09.07.2016.
      Osoby zainteresowana proszę o kontakt pod numerem telefonu: 661 563 726.
    • volde_mort Re: Sala weselna 18.07.15, 18:55
      Witam,

W tychach polecam Restauracja AB (oświęcimska) sala bardzo ładna (choć nie wiem czy na tyle osób)- natomiast to co znam to jedzenie (świetne)

Pozdrawiam
    • monikaadu Re: Sala weselna 10.04.19, 19:49
      Jeżeli chodzi o lokal na wesele na śląsku to spokojnie mogę polecić to miejsce www.uostrowskich.pl/. Byłam tam n a weselu i było fantastycznie. Pięknie urządzony budynek ze fantastyczną sala balową (cudowny wielki żyrandol zapierał dech w piersiach) Sala bankietowa ogromna ładnie udekorowana z dbałością o każdy szczegół. Stoły elegancko zastawione na bieżąco uzupełniane i sprzątane przez przemiłą obsługę. A jedzenie to po prostu była bajka.Wszystko smaczne świeże i apetyczne. Całość dopełniał cudowny ogród. Sama chciałabym mieć tam wesele szkoda że jestem już mężatką :)
    • igamaliwa Re: Sala weselna 16.08.19, 10:16
      Byłam U Ostrowskich na weselu u spokojnie mogę polecić ten lokal. Cała impreza perfekcyjnie przygotowana. Ładna i przestronna sala, z ładnymi dekoracjami. Jedzenie smaczne, świeże i w dużych ilościach. Obsługa bardzo miła i elegancka oraz sprawnie radziła sobie z roznoszeniem posiłków.
    • aagnessiaa Re: Sala weselna 13.12.19, 13:43
      Też bawiłam u Ostrowskich na weselu. Bardzo mi się tam podoba. Do tego obsługa na poziomie i wyśmienita kuchnia. Znają się na prowadzeniu imprez i mają dobrych kucharzy. W przyszłym roku znowu mam am imprezę i już się cieszę
    • arlettaa Re: Sala weselna 30.01.20, 13:50
      Na wesele spokojnie mogę polecić ten lokal www.gostyniec.pl/. Bawiłam się tam fantastycznie. Impreza dopracowana w każdym szczególe. Pięknie przygotowana sala bankietowa, stoły zastawione pysznym jedzenie (wspaniała i różnorodna zimna płyta) Dania gorące również smaczne i elegancko podane. Serwowali też pyszne desery. Obsługa idealna. Polecam
    • kigusiamis Re: Sala weselna 12.02.20, 12:58
      Tutaj można urządzić fajne wesele tawerna-oswiecim.pl/. Byłam tam na takiej imprezie i było super. Bardzo ładnie i elegancko. Serwowali bardzo dobre dania. Wszystkie potrawy świeże przygotowywane na miejscu i apetycznie wyglądające no i smakujące odpowiednio. Obsługa też bardzo dobrze sobie radziła. Jednym słowem super

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka