tadeusz_ski.51
03.06.10, 09:21
krytycznie nastawiony do wszystkiego! Jak widać w sygnaturce... nawet do Reni!
Krytycznie nastawiony jestem... Najbardziej do Visty, która jako żywo
przypomina mi motoryzacyjny szlagier PRL-u czyli Poloneza z tą różnicą, że
Polonez to było auto dla mechaników-hobbystów natomiast Vista jest dla
hobbystów-informatyków. Po prostu trzeba się tym pasjonować i tak wszystko
"podokręcać", żeby zechciało funkcjonować...