Dodaj do ulubionych

Dzisiaj jestem

03.06.10, 09:21
krytycznie nastawiony do wszystkiego! Jak widać w sygnaturce... nawet do Reni!
Krytycznie nastawiony jestem... Najbardziej do Visty, która jako żywo
przypomina mi motoryzacyjny szlagier PRL-u czyli Poloneza z tą różnicą, że
Polonez to było auto dla mechaników-hobbystów natomiast Vista jest dla
hobbystów-informatyków. Po prostu trzeba się tym pasjonować i tak wszystko
"podokręcać", żeby zechciało funkcjonować...
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 09:24
      Obiecuję nie narażać się Tobie , żeby dzień święty święcić ,
      a nie awantury wywoływać tongue_out
      • super222 Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 09:47
        Obiecuję..., żeby dzień święty święcić.
        napisała Rena-ta49.

        I są to tzw. "święte słowa".
        Tylko czy wystarczy "świętej cierpliwości"?

        https://i37.tinypic.com/254y3xx.jpg
        • rena-ta49 Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 09:50
          Póki się nie sprawdzi , się nie przekona ? smile smile
          • tadeusz_ski.51 Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 17:59
            A co Ty Renia chcesz sprawdzać? Co lub kogo? Mnie na ten przykład? Nic z tego,
            nie poddam się żadnym sprawdzianom, wyrosłem już z tego!
        • darima_ka Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 16:04
          Noooo, do Tadzia potrzebna jest "święta cierpliwość " big_grin big_grin
    • darima_ka Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 16:01
      A do mnie? big_grin
      • tadeusz_ski.51 Odpowiedź będzie krótka i treściwa! 03.06.10, 18:00
        Też!
        • darima_ka Re: Odpowiedź będzie krótka i treściwa! 04.06.10, 18:06
          tadeusz_ski.51 napisał:

          > Też!

          Ja to sobie zapamiętam <foch> tongue_out
    • darima_ka Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 16:02
      Tadziu, Tadziu uśmiechnij się , jutro będzie lepiej big_grin
      • tadeusz_ski.51 Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 18:01
        Ty chyba wierzysz w cuda? Lepiej to już było a teraz już może być tylko gorzej!
        ... i jeszcze gorzej!
    • samantha.1 Re: Dzisiaj jestem 03.06.10, 20:19
      Jednym słowem taki malkontent złośliwy!
      Weź się Tadziu zmień , bo powiem żeś stary zgred smile
    • rena-ta49 Re: Dzisiaj jestem 04.06.10, 09:19
      A dzisiaj? smile
    • tadeusz_ski.51 Re: Dzisiaj jestem 04.06.10, 15:41
      "kukacz"
      • samantha.1 Re: Dzisiaj jestem 04.06.10, 16:47
        I tak Cie widzę smile
        • tadeusz_ski.51 Re: Dzisiaj jestem 04.06.10, 17:52
          Gdzie??
        • tadeusz_ski.51 Samcia 04.06.10, 17:53
          https://emoty.blox.pl/resource/tease2.gif
          • darima_ka Re: Samcia 04.06.10, 18:04
            Noooo, Tadziu nie pasuje żeby poważny bądź ,co bądź poważny men ,
            tak się zachowywał big_grin
            • tadeusz_ski.51 Co nie pasuje? 04.06.10, 18:18
              Komu nie pasuje? Mnie nie pasuje? No coś Ty? Mnie tam w obecnym wieku już
              wszystko pasuje! Krawat mi pasuje, kapelusz mi pasuje, laska mi pasuje...
              i LaSka też! Co tam, Ewelinka też mi pasuje, ale podobno Poznań zalany jest?
              • tadeusz_ski.51 A Ty Darimko nie bądź taka 04.06.10, 18:24
                poprawna, bo akurat (moim zdaniem) to nie pasuje na forum.
                Wyluzuj, odpuść te konwenanse, i zrób mi tak jak ja Tobie....
                https://emoty.blox.pl/resource/tease2.gif
                ... to może się zdecyduję i Ci dobrze zrobię??
                • darima_ka Re: A Ty Darimko nie bądź taka 04.06.10, 18:29
                  Dziękuję bardzo ,ale ja z panami w pewnym wieku się nie
                  zadaję , i nie życzę sobie takich "wycieczek" .osobistych
                  https://emoty.blox.pl/resource/tease2.gif
                  • tadeusz_ski.51 Jakich wycieczek? 04.06.10, 19:10
                    Nie planuję i nigdzie w najbliższym okresie sie nie wybieram? O ile wiem, to Ty
                    jesteś z tych "podróżniczek", kursujesz i nie wiadomo po co i za czym? Za
                    chłopami pewnie...
              • darima_ka Re: Co nie pasuje? 04.06.10, 18:30
                tadeusz_ski.51 napisał:

                > Komu nie pasuje? Mnie nie pasuje? No coś Ty? Mnie tam w obecnym wieku już
                > wszystko pasuje! Krawat mi pasuje, kapelusz mi pasuje, laska mi pasuje..
                > .
                > i LaSka też! Co tam, Ewelinka też mi pasuje, ale podobno Poznań zalany jest?

                Pytanie , czy Ty im pasujesz hahaha tongue_out
                • tadeusz_ski.51 Myślisz, że się tym przejmuję?? 04.06.10, 19:12
                  hehehe...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka