tropem_misia1 23.05.13, 18:25 96 proc. użytkowników sieci – opowiedziało się za powrotem dawnego systemu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darima_ka Re: aż 23.05.13, 19:24 Też uważam ,że powinno się zlikwidować gimnazja. Tylko kretyn mógł wymyślić zmianę szkoły w okresie dojrzewania. Dzieciaki myślą, że są już dorosłe bo chodzą do gimnazjum. Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: aż 23.05.13, 19:31 jednym z argumentów za gimnazjum było to,że nie wszystkie dzieci były zdolne dojść do ósmej klasy. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: aż 24.05.13, 13:42 Też uważam ,se ten co wymyślił gimnazja miał problemy z sobą! Gimnazja to zbieranina dzieci z rożnych środowisk,czasem z całego miasta. Gimnazja ze szkół przekształcają się w siedliska zła i rozpusty dojrzewających dzieci. Zmiana środowiska, budowa hierarchii w nowej grupie, szczególny wiek, w którym się to dzieje, to wszystko sprawia, że nauka schodzi na dalszy plan, a problemy wychowawcze narastają. Odpowiedz Link
mila2712 Re: aż 23.05.13, 21:08 jestem za.... gimnazjum sztuczny, niepotrzebny twór ( dzięki temu mamy więcej dyrektorów ) Odpowiedz Link
zak-1 Re: aż 24.05.13, 10:35 Popieram z całego serca likwidację gimnazjów i cieszę się ,że mnie to ominęło . Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: aż 24.05.13, 13:44 I o to chyba w tej chwili najbardziej walczą ,o zatrzymanie stanowisk. Mamy niż demograficzny,dzieci mają w dopie. Odpowiedz Link