23.05.13, 18:25
96 proc. użytkowników sieci – opowiedziało się za powrotem dawnego systemu
Obserwuj wątek
    • darima_ka Re: aż 23.05.13, 19:24
      Też uważam ,że powinno się zlikwidować gimnazja.
      Tylko kretyn mógł wymyślić zmianę szkoły w okresie dojrzewania. Dzieciaki myślą, że są już dorosłe bo chodzą do gimnazjum.
      • tropem_misia1 Re: aż 23.05.13, 19:31
        jednym z argumentów za gimnazjum było to,że nie wszystkie dzieci były zdolne dojść do ósmej klasy.
        • rena-ta49 Re: aż 24.05.13, 13:42
          Też uważam ,se ten co wymyślił gimnazja miał problemy z sobą!
          Gimnazja to zbieranina dzieci z rożnych środowisk,czasem z całego miasta.
          Gimnazja ze szkół przekształcają się w siedliska zła i rozpusty dojrzewających dzieci.
          Zmiana środowiska, budowa hierarchii w nowej grupie, szczególny wiek, w którym się to dzieje, to wszystko sprawia, że nauka schodzi na dalszy plan, a problemy wychowawcze narastają.
    • mila2712 Re: aż 23.05.13, 21:08
      jestem za....

      gimnazjum sztuczny, niepotrzebny twór ( dzięki temu mamy więcej dyrektorów )
      • zak-1 Re: aż 24.05.13, 10:35
        Popieram z całego serca likwidację gimnazjów i cieszę się ,że mnie to ominęło .
      • rena-ta49 Re: aż 24.05.13, 13:44
        I o to chyba w tej chwili najbardziej walczą ,o zatrzymanie stanowisk.
        Mamy niż demograficzny,dzieci mają w dopie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka