Dodaj do ulubionych

ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005

13.07.05, 01:13
WITAM WAS WSZYSTKICH TAK SOBIE SIEDZE IDOSZŁAM DO WNIOSKU ŻE NOŻE WARTO
SPRUBOWAĆ JESZCZE RAZ I ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE. CZASEM MAM JUZ TEGO WSZYSTKIEGO
SEDECZNIE DOSYĆ. MORZE O TYM ŻEBY WYBRĆ SIE DO FAJNEGO SKLEPU Z MODNYMI
CIUSZKAMI Z KUMPELAMI NA ZAKUPY I COŚ SOBIE KUPIĆ JAK NARAZIE ZOSTAJĄ MI
SKLEPY DLA PUSZYSTYCH. MAM 19 LATEK I MIESZKAM W STOLICY I CHYBA NADESZŁA
PORA NA ZMIANY. MAM JUŻ DOSYC SŁUCHANIA ŻE WYROSNE ŻE JAK URODZE DZIECKO TO
SCHUDNE JASNE NIC NA TO NIE POMOŻE TRZEBA SPOJŻEĆ PRAWDZIE W OCZY I POSTAWIĆ
TEMU PROBLEMOWI CZOŁA A NIE UŻALAĆ SIĘ NAD SOBĄ I MÓWIĆ ŻE PUSZYSTE TEŻ JEST
ŁADNE. OWSZEM JEST ALE NAPEWNO KAŻDA Z NAS WOLAŁA BY MIEC PARE KILO MNIEJ.
CHCE MIEĆ DO KOGO SIE PRZYTULIĆ POROZMAWIAĆ IŚĆ NA SPACER I WOGULE.....
POZDROWIONKA TRZYMAJCIE KCIUKI
Obserwuj wątek
        • sanszajn84 Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 09:12
          Gosiu.... Ja mam 21 lat, jestem puszysta, mam wspaniałego chłopaka, którego
          zazdroszczą mi kolezanki. Po co mam cos zmieniać w swoim zyciu ?? Ono jest
          wspaniałe. To co ze nie wchodze jak raz w te spodnie które chce !! Wejde w
          inne... równiez ładne :) Jeśli chcesz to zmieniaj swoje zycie, ale nie namawiaj
          nas do tego samego, bo nie wiesz jak jest z nami :) Uwierz mi ja mam wspaniałe
          zycie :) Lubie siebie taką jaką jestem. Zmiana mojego trybu zycia na wiele sie
          nie zda, gdyż nie wiem czy wiesz ale nasza tusza jest uwarunkowana naszymi
          genami ( choć oczywiscie nie u wszystkich ). Mam bardzo aktywna prace, jem tyle
          ile powinnam, nie objadam się chipsami i czekolada, czy golonkami. Preferuje
          warzywa i owoce. Samochodu uzywam tylko jak musze jechac gdzies na trase, a tak
          to stoi pod domem. Ja 3mam za Ciebie goraco kciuki mam nadzieje, ze Ci się uda,
          ale z doswiadczenia wiem, ze takie działania sa skazane na porazke. No chyba,
          ze siedzisz cały dzien przed kompem i sie objadasz... no to wtedy faktycznie
          zmiana Twojego trybu zycia jest konieczna. Ale skoro jestes aktywna fizycznie
          i nie jesz ogromnych ilosci, to gwarantuje Ci ze zadne głodówki czy diety tak
          naprawde Ci nie pomoga ( chodzi mi o efekt jojo ).
          A zresztą.... moze nie mam racji... Rób jak uwazasz, tylko zebys nie pogorszyła
          swojej sytuacji. Zycze wszystkiego dobrego !! I zycze Ci spotkania tego jednego
          jedynego, bo on Ci pomoze uwierzyc w to jaka jestes sliczna :)
            • www.gosiek Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 10:11
              widze że tu za dużo życzliwości nie ma.a co do tych genów to jest to tylko
              jedna z wymówek. Po co mam sie odchudzać skoro mam geny które mi na to nie
              pozwolą to jest Śmieszne. moim zdaniem kożdy może się odchudzać jesen schudnie
              szybciej a inny wolniej ale to jest możliwe chociaż jak wiemy bardzo trudne ale
              nie okłamujmy samych siebie nie zwalajmy na rodziców geny...
              • ula.z.ula Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 10:58
                ja tu widzę dużo życzliwości
                odchudzać się nie mam zamiaru bo wiem że dieta cud nie istnieje i jak się chce
                schudnąć to trzeba drastycznie zmienić styl życia raz na zawsze
                a ja nie tylko lubię jeść słodycze ja też kocham gotować więc perspektywa
                gotowania samych mocno dietetycznych rzeczy czy gotowania dobrych rzeczy przy
                jednoczesnej niemożności ich zjedzenia jakoś ie bardzo mi się uśmiecha
                a po modnych sklepach nie chodzę bo mam ciekawsze wydatki niż ruina majątkowa
                na ciuchy - w sklepch w których bywam są duże rozmiary (niekiedy do 52) a
                ciuchy wcale nie gorsze albo niewiele gorsze niż w coponiektórych markowych
                • mafilka Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 11:26
                  ula.z.ula napisała:

> odchudzać się nie mam zamiaru bo wiem że dieta cud nie istnieje i jak się
                  > chce schudnąć to trzeba drastycznie zmienić styl życia raz na zawsze
                  > a ja nie tylko lubię jeść słodycze ja też kocham gotować więc perspektywa
                  > gotowania samych mocno dietetycznych rzeczy czy gotowania dobrych rzeczy przy
                  > jednoczesnej niemożności ich zjedzenia jakoś ie bardzo mi się uśmiecha

A kto Ci powiedział, że potrawy dietetyczne są niedobre? Próbowałaś kiedyś
                  ugotować coś co ma w 100 gramach mniej niz 400 kalorii? Nie wydaje mi się!
                  Lenistwo z Ciebie wychodzi i tyle, a tak najłatwiej wytłumaczyć swoją otyłość,
                  czy jak to subtelnie tutaj nazywacie "puszystość". Zdrówka życzę.
                  • ula.z.ula Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 11:39
                    próbowałam: zmiemniaki mają zdecydowanie mniej kilokalorii niż 400/100g i nie
                    potrzeba wielkiej pracowitości by je ugotować
                    gotowanie piersi z kurczaka na parze też jest zdecydowanie prostsze niż
                    zrobienie panierowanego kotleta z tejże piersi
                    gotowanie warzyw na parze tez nie wymaga szczególnie dużo wysiłku
                    więc może trochę razy się zastanów nim zarzucisz mi jakąś wadę bo ja jakoś
                    nadal nie widze korelacji między umiłowaniem słodkiego a lenistwem
                    • mafilka Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 11:52
                      I nie zobaczysz, bo nie chcesz. A mi się nie chce z Toba dyskutować. I na
                      marginesie, dietetycznie nie znaczy, że wszystko na parze. I gdyby nie lenistwo
                      to pewnie byś poszukała fajnych przepisów, no nie? Bo czekoladki na parze się
                      nie da...
                      • ula.z.ula Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 12:07
                        podałam najprostsze przykłady
                        ja przynajmnie operuję konkretami a nie ogólnikami w przeciwieństwie do ciebie
                        stąd i jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie chce ci się ze mną dyskutować

a czekoladki i tak nie robię ani dietetycznej ani żadnej innej bo bez pewnych
                        raczej niedostępnych w naszych sklepach składników raczej się nie da
                          • ula.z.ula Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 12:17
                            > Liczysz, że podam Ci tutaj kilka przepisów?
                            myślałam raczej o nazwach potraw przepisy znajduję bez problemu - wyszukiwarką
                            na forum kuchennym jeszcze umiem się posługiwać
                            ale coś chyba jest w powiedzeniu że każdy sądzi według siebie
                            a swoją drogą to chyba masz jakiegoś chopla z tym lenistwem skoro jego
                            przejawów dopatrujesz się w każdej wypowiedzi czyżby obsesja?
              • mafilka Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 11:53
                www.gosiek napisała:

> widze że tu za dużo życzliwości nie ma.a co do tych genów to jest to tylko
                > jedna z wymówek. Po co mam sie odchudzać skoro mam geny które mi na to nie
                > pozwolą to jest Śmieszne. moim zdaniem kożdy może się odchudzać jesen
                schudnie
                > szybciej a inny wolniej ale to jest możliwe chociaż jak wiemy bardzo trudne
                ale
                >
                > nie okłamujmy samych siebie nie zwalajmy na rodziców geny...

Taaa.... zawsze mi się podoba taki mentorski ton 21-letniego dziewczęcia!
                Życzę, żeby ten kochajacy chłopak został mężem, żeby po ciąży przybyło ze 30
                kilo i żeby lustra pomniejszały. Powodzenia.

To bylo do sanszajn, nie do Ciebie :-)
            • siekierezada1 Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 17:34
              moze spodoba Ci sie w takim razie mentorski to 22-letniego dziewczęcia. Ze swoim
              męzem spotykałam się przed slubem 4 lata. Jest to najukochanszy człowiek na
              swiecie, mamy wspaniałego synka(1 roczek). W trakcie ciazy przybyło mi tylko 8,5
              kg, później od razu to zgubilam.

I co??? Przeszkadza Ci mój mentorki ton , czy moje szczęście???
          • www.gosiek Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 11:11
            słuchaj nikt nie każe ci udzielać sie na ten temat więc jak Ci cos nie pasi to
            poprostu nie wchodz na ten temt i po sprawie. wiesz ja nie mam zamiaru słuchac
            sie Ciebie bo nie jesteś moją matką całe szczęście więc może trochę zbastuj i
            nie wypowiadaj sie już na tym forum. zreszta twoje wypowiedzi mi są obojętne i
            mnie nie interesują więć daruj sobie ZŁOTKO idz coś zjedz bo że złości
            zgłodniałaś chyba
            • ula.z.ula Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 12:00
              www.gosiek napisała:

> wiesz ja nie mam zamiaru słuchac sie Ciebie
              cóż nie ja netykietę ukladałam wiec to nie moje widzimisię ale skoro
              preferujesz chamstwo to masz rację nie mamy o czym gadać

> nie jesteś moją matką całe szczęście
              o chociaż w tym punkcie się zgadzamy

> może trochę zbastuj i nie wypowiadaj sie już na tym forum
              wypowiadam się na tym forum od dłuższego czasu i jak dotąd moje wypowiedzi
              nikomu nie przeszkadzały więc nie widzę powodu żeby przestać

> daruj sobie ZŁOTKO idz coś zjedz bo że złości zgłodniałaś chyba
              o to ze złości można zgłodnieć? nawet nie wiedziałam ty to chyba z autopsji
              wiesz? może stąd twoje problemy z nadwagą?
            • sevena74 DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 12:22
              a może tak zamiast odchudzania....NAUKA ORTOGRAFII?......STYLISTYKI PISOWNI I
              WYPOWIEDZI?
              Co ci po szaleństwach zakupowych i zgrabnym ciele jeśli w głowie masz zero?
              Dokształć się osobniku klasy niższej
              -----to do www.gosiek-------
              Pozdrawiam i życzę suukcesów
              Na marginesie to pomimo mojej puszystośći mam wspaniałego męza , dziecko .
              pieniądze i szczęśliwe życie...no i wykształćenie oczywiśćie.
              A ty kochana czym możesz się pochwalić?
              • ula.z.ula Re: DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 12:29
                > Co ci po szaleństwach zakupowych i zgrabnym ciele jeśli w głowie masz zero?
                Sevena co Ty takie proste pytania zadajesz? w końcu musi zasłonić czymś to zero
                w głowie
              • www.gosiek Re: DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 12:36
                wiesz co może lepiej nie ubliżaj innym. Widze że zato u ciebie kultury nie ma
                wcale. A pochwalic to ja sie moge dostaniem na UNIWERSYTET WARSZAWSKL NA STUDIA
                DZIENNE WYDZIAŁ PSYCHOLOGII. ale ja nie lubie sie chwalić. a w głowie to moze
                ty masz zero i klasa niższa to napewno nie ja troche życzliwości i szacunku w
                stosunku do innych
                • sevena74 Re: DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 22:00
                  takie byki robisz i na uniwerek się dostałaś?...chyba egzaminator był
                  ślepy :))))
                  A poza tym dopero się dostałaś...więc cała droga przed tobą...ja już jestem
                  po :)))
                  I jeszcze jedno...zawsze stanę w obronie koleżanek....więc na razie jesteś sama.
                  Sanszajn to mądra i śliczna dziewczyna i bardzo ale to bardzo
                  przyjacielska....wiele ci brakuje
                • sanszajn84 Re: DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 22:01
                  Ah a ile zapłaciłas zeby sie tam dostac ?? Wiesz a ja moge sie pochwalić
                  pierścionkiem zaręczynowym na palcu i osoba do której moge sie przytulic. A
                  Ty ?? Ciebie nawet nikt nie chce !! Widocznie inni tez sie na tobie poznali.
                  • www.gosiek Re: DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 22:38
                    ja staram się być miła ale widze że niektóre osoby nie potrafia. Na uniwerek
                    dostałam się bo miałam dobre wyniki nie płaciłam ani nie dawałam dupy jak to ty
                    robiłaś koleżanko najwidoczniej. jeśli wy nie potraficie szanować mnie to ja
                    napewno nie poszanuje was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no tak możesz sie pochwalić że
                    masz niewidomego kolesia zajebiście takich to ja moge na pęczki mieć i nie
                    chodziło mi o to ze nie mam kolesi bo mamm chciałam spotkać miłość zycia ale
                    widze że Panni po uw nie rozumie oki. I zajebiście jeśli uważasz ze można
                    poznać kogoś dobrze poznac po paru wiadomościach. wiesz co Śmieszna jesteś. jak
                    ci nie odpowiadam to nie pisz na ten temat dobrze weż wyżyj się na swoim
                    niewidomym kolesiu
                    • sanszajn84 Re: DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 22:44
                      Słuchaj no skarbie... to forum jest otwarte i bede na nim pisac co mi sie
                      podoba. Sama zaczełac ta woje, więc sie nie dziw ze tak ci pisze. Bo jesli byś
                      choć troche przemyslała to co ci napisałam na poczatku, to bys zrozumiała ze
                      pisałam to w zyczliwym tonie. No ale widze, ze kiepska z ciebie psycholoszka...
                      A moja pierwsza wypowiedz jaka tu umiesciłam była poparta o leczenia jakiemu
                      była poddana. Wiec przemysl sobie to wszystko i poukładaj w swojej główce.
                    • sevena74 Re: DO WWW.GOSIEK 13.07.05, 22:48
                      pomieszanie z poplątaniem. Jeśli o mnie chodzi...to ja już od 2 lat jestem
                      mężatką i mam wspaniałego synka. Szczęśliwe życie , spokój i miłość. Nie jestem
                      zdesperowana i sfrustrowana jak ty dziecinko. Pogódź się najpierw sama ze sobą.
                      Chcesz spotkac miłość zycia?...badz milsza, usmiechaj się i kochaj ludzi.
                      Faceci wbrew pozoram nie lubują się w szczapowatych kobietkach...takie biora
                      zazwyczaj do łózka...za żonę biorą te krąglejsze :).
                      Mamy nad tobą przewagę....jesteśmy kochane i akceptowane przez swoich
                      mężczyzn....tobie tego brakuje...zżera cię frustracja i rozgoryczenie. Ale to ,
                      że nie masz to nie wina twojej nadwagi....:)
                      Przemyśl to
                      • www.gosiek Re: DO WWW.GOSIEK 14.07.05, 10:17
                        nie rozumiem was o co wam chodzi ale oki możecie sobie ulżyć na mnie jak tak
                        bardzo wam na tym zależy i sprawia wam to przyjemność. oki nie ma sprawy widze
                        ze nie lubicie nowych ludzi
                        • ula.z.ula Re: DO WWW.GOSIEK 14.07.05, 12:58
                          lubimy nowych ludzi o ile oni dadzą się lubić
                          jak ktoś siebie nie akceptuje to jego problem ale dlaczego czepia się tych
                          którym dobrze samym ze sobą to tego jakoś pojąć nie mogę ale w gruncie rzeczy
                          to też nie mój problem
                        • sanszajn84 Re: DO WWW.GOSIEK 14.07.05, 19:23
                          Nie rozumiesz Nas ?? Nie udawaj głupiej !! W koncu zdałaś na psychologie, więc
                          głupia nie jesteś chyba ?? Gdybyś się głupio nie czepiała mojej wypowiedzi to
                          zadnej wojny by tu nie było. Jak juz napisałam wyzej... kiepska z Ciebie
                          psycholoszka, bo nie potrafisz wyczuć intencji innej osoby. Chciałam Ci
                          poradzić ( bo pewne doswiadczenie mam ), ale uznałas to za atak. No trudno.
                          Sama jestes sobie winna, ze nikt ze "starej gwardii" Cie nie lubi. Pozdrawiam.
                              • www.gosiek Re: DO WWW.GOSIEK 15.07.05, 01:08
                                wiesz co byle kim to chyba ty jestę ja się tak o tobie nie wypowiadam. nie
                                jestem zadna głópią blondyna i nie pozwole sobie zeby ktos po mie jechał w taki
                                sposób. dlatego nie pisz na moim temacie oki tak bedzie najlepiej po co mamy
                                sie wkurzac nawzajem
                                • sanszajn84 Re: DO WWW.GOSIEK 15.07.05, 17:22
                                  > wiesz co byle kim to chyba ty jestę ja się tak o tobie nie wypowiadam
                                  No to fakt.... napisałas tylko ze jestem dupodajką.

>głópią blondyna
                                  Z tego co wiem to "głópia" pisze sie przez "u" ( choc moze i sie myle )

>nie pisz na moim temacie
                                  To ze ropoczełaś jakis temat to nie znaczy ze jest twój i masz nad nim władze
                                  absolutną. To jest forum, czyli kazdy moze się wypowiedzieć na kazdy temat.

>po co mamy sie wkurzac nawzajem
                                  Ty mnie nie wkurzasz !! Swietnie się bawie odpisujac ci na posty :]

Pozdro dla Wszystkich z P.P.
    • kasiak311 Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 13.07.05, 11:50
      nie ma o co kruszyć kopi, każda żyje innaczej
      www.gosiek - ŻYCZĘ POWODZENIA, co do ciąży nie wierz, to zwykle działa w
      odwrotną stronę, zwykle zostaje jeszcze kilka dodatkowych kilogramów, o których
      raczej się nie marzy
      ula.z.ula- tylko pozazdrościć, większość z nas marzy o tym, aby siebie w pełni
      akceptować, tak trzymać
    • www.gosiek Re: ZMIENIAM ŻYCIE OD 13.07.2005 31.07.05, 00:47
      Widze że jakoś temat ucich to może i lepiej bo ja nie lubie się sprzeczać z
      ludzmi. Co tam ciekawego u Was jak żyjecie w te słoneczne dzionki bo ja
      świetnie słoneczko dodaje mi napędu do pracy i odchudzania się a jak narazie
      jest dobrze i oby tak dalej pozdrowionka dla wszystkich
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka