19.06.05, 19:59
Kobitki kochane ja tu pierwszy zatem nie jestem bardzo zorientowana w
tematach. Widze jedna, że Wy tu o jakimś masażu piersiaczków mówicie. Cóż
to:>? To tak w celu zwiększenia objętości czy na samotne wieczory:)?
Obserwuj wątek
    • orzechowe-oczy Re: prośba 19.06.05, 22:11
      Witaj! :) Dziewczyny chcą w ten sposób zwiększyć i ujędrnić piersi. Czy to
      działa, to niestety nie wiem bo próbowałam tylko przez 3 dni. Znudziło mi
      się. :P Poza tym ile razy można te głupie cycki masować?!
      Pozdrawiam :)
      • orzechowe-oczy Re: prośba 20.06.05, 18:56
        Z tego co zrozumiałam to półkoliste ruchy. Od wewnątrz do zewnątrz zaczynając
        od środka, następnie pod biustem i na zewnątrz w górę. Tak mi się wydaje.
        Pozdrawiam! :)
    • babusiam Re: prośba 20.06.05, 14:02
      dziękuje ślicznie za wyjaśnienie:) i jeszcze mała prośba:> jak ten masaż
      wykonywać? moja babcia po porodzie miała strasznie mały biust, lekarz też jej
      kazał się masować no i... obecnie ma C :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka