babusiam 19.06.05, 19:59 Kobitki kochane ja tu pierwszy zatem nie jestem bardzo zorientowana w tematach. Widze jedna, że Wy tu o jakimś masażu piersiaczków mówicie. Cóż to:>? To tak w celu zwiększenia objętości czy na samotne wieczory:)? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
orzechowe-oczy Re: prośba 19.06.05, 22:11 Witaj! :) Dziewczyny chcą w ten sposób zwiększyć i ujędrnić piersi. Czy to działa, to niestety nie wiem bo próbowałam tylko przez 3 dni. Znudziło mi się. :P Poza tym ile razy można te głupie cycki masować?! Pozdrawiam :) Odpowiedz Link
orzechowe-oczy Re: prośba 20.06.05, 18:56 Z tego co zrozumiałam to półkoliste ruchy. Od wewnątrz do zewnątrz zaczynając od środka, następnie pod biustem i na zewnątrz w górę. Tak mi się wydaje. Pozdrawiam! :) Odpowiedz Link
babusiam Re: prośba 20.06.05, 14:02 dziękuje ślicznie za wyjaśnienie:) i jeszcze mała prośba:> jak ten masaż wykonywać? moja babcia po porodzie miała strasznie mały biust, lekarz też jej kazał się masować no i... obecnie ma C :D Odpowiedz Link