Dodaj do ulubionych

Wysokie Obcasy - w najbliższą sobotę

13.03.08, 12:59
Za dużym Lobby

Instrukcja obsługi biustu

"Wciąż mamy problem: gdzie kupić 60 FF, skoro producenci wierzą, że
Polka nosi 75 B, a jak ma duży biust - 80 C. Jak przekonać jak
najwięcej kobiet, że każdemu biustowi należy się dobry stanik. I że
tak, jak nie kupuje się butów "prawie dobrych", tak nie należy
kupować prawie dobrego stanika." - O tym, co każda kobieta wiedzieć
powinna pisze Joanna Sokolińska

kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53669,4999333.html
Obserwuj wątek
    • yarzynka Re: Wysokie Obcasy - w najbliższą sobotę 13.03.08, 13:26
      ehh, mam nadzieje ze artykul bedzie dostepny on line...Nie mam
      dostepu do wyborczej, a nie chcialabym przegapic
      • queenanne Re: Wysokie Obcasy - w najbliższą sobotę 13.03.08, 13:51
        huhu, ja mam już zaklepane obcasy, na wszelki wypadek, bo w ostatnią
        sobotę wykupili mi...:-(wielce ciekawa jestem, co też tam będzie.
      • zania_uk dostep online 13.03.08, 14:30
        wysokie obcasy zawsze sie pojawiaja online, ale dopiero w poniedzialek.
        www.gazetawyborcza.pl/0,0.html
        www.gazetawyborcza.pl/0,79469.html
        ja tez nie mam dostepu. bede musiala poczekac do poniedzialku, ale pewni i tak
        bede znala tresc z relacji na lobby :)
    • adamowa83 Re: Wysokie Obcasy - w najbliższą sobotę 13.03.08, 17:48
      Zapowiada się interesująco i rzetelnie(nie jak w "Pani domu"...:-/). Wszystko
      idzie w dobrym kierunku, moje drogie; a to pragramy angielskie na TVN Style o
      prawidłowo dobranych stanikach, a to polskie nawet na tymże kanale, a to lobby
      jedno i drugie, teraz artykuły... Jak tak dalej pójdzie, to można optymistycznie
      założyć, że w 2009/2010 roku "dziwne" rozmiary staników będą już w Polsce w co
      drugim sklepie:-D
    • stary_dywanik Re: Wysokie Obcasy - w najbliższą sobotę 13.03.08, 21:20
      Trzeba będzie w weekend na forum dyżurować :))
    • timisoara Re: Wysokie Obcasy - w najbliższą sobotę 14.03.08, 00:14
      a ja mam nadzieję,że artykuł przekona te nieprzekonywalne-w końcu będzie publikowany w poważnej ogólnopolskiej gazecie,a nie na forach,na których na których piszą "anonimowe internetowe znachorki"(jak to ujęła moja wciąż nienawrócóna znajoma (oczywiście w "świetnie dopasowanym" 75B):)
    • scarlet_agta JUŻ JEST! 14.03.08, 17:03
      kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53662,5017396.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka