Dodaj do ulubionych

Sukienki-worki

05.12.14, 11:55
Niby jest tego duzo, ale jak sie chce kupic to nie ma.

Poszukuje sukienki w typie Megan z by insomnii. Baweljiany worek do kolan, zwezajacy sie ku dolowi, zadne trapezy i litery A. Znalazlam sklep bluebird na allegro, kupilam na sprobowanie sukienke z golfem i czekam na przesylke - jak sie sprawdzi to kupie wiecej kolorow. Mam apetyt na jeszcze jakies, bo sukienka to szalenie praktyczne ubranie. Mam apetyt na dwukolorowe, na moze jakis inny fason, jakies bombki czy kieszenie. Cena do 150zl.

Lobbystki nosza worki? :)
Obserwuj wątek
    • besame.mucho Re: Sukienki-worki 05.12.14, 17:21
      Nie przymierzałam nigdy Megan, ale z tego co widzę na zdjęciach, to krój jest podobny, do dwóch sukienek, które mam i bardzo lubię (droższe niż graniczna cena, którą podałaś, ale w Wearso bywają duże przeceny, moją sukienkę kupiłam za stówkę z hakiem, a Lous wyprzedaje się czasem znacznie taniej niż na shwrm w tymczasowych butikach, moje kiece upolowałam za grosze pod koniec lata w Koloniach Letnich na pl. Trzech Krzyży, więc może warto zapamiętać modele i polować), Wearso Sack (widzę zresztą na stronie, że w Wearso jest sporo sukienek o podobnym kroju) i Lous (niestety model z zeszłego roku i widzę, że już nie do kupienia - szkoda, żałuję, że nie kupiłam od razu więcej, bo bardzo lubię - ale na stronie shwrm są dosyć podobne, model Challenge). Przechodziłam w nich większość lata, bardzo wygodne, z kieszeniami i tak dalej. Po dodaniu obcasów zamiast klapek i obwieszeniu się czymś na szyi mogą obejść i na "okazje", w Lousach obskoczyłam dwa wesela.
      Aha, w Wearso polecam zaniżyć rozmiar, wypadają duże. Przymierzałam rozmiary 2 i 3, kupiłam 3, bo sukienka była bardziej "oversize'owa", ale teraz widzę, że powinnam była chyba wziąć dwójkę, bo ta bawełna jest dosyć cieniutka i po kilku minutach noszenia się rozciąga. Ta 3 zlatuje mi z ramion i powiewa sobie radośnie wszędzie indziej. Mnie to nie przeszkadza, lubię takie wory, ale na wszelki wypadek ostrzegam. W Lous nie podpowiem, bo jedna moja sukienka to one-size, a druga to jakiś niewprowadzony do sprzedaży bezrozmiarowy prototyp. Mogę w razie czego zrobić foto na biodrzastej figurze, jeśli miałoby się przydać.
      • yaga7 Re: Sukienki-worki 05.12.14, 17:25
        O właśnie, kieszenie. Ja bym przygarnęła jakiś worek, ale z kieszeniami.

Mam parę tunik z By Insomnia i one by robiły za fajne kiecki, gdyby były nieco dłuższe (ale nie za długie, bo BI ma też kiecki, ale do połowy łydy to już dla mnie stanowczo za długo) - mają kaptury i kieszenie, a Megan tego nie ma, dlatego jeszcze się nie skusiłam.
      • anne_stesia Re: Sukienki-worki 06.12.14, 13:48
        Super! Zajrze tam w przyszlym mieaiacu, bo zamowienie 6 kiecek wyczerpuje moj miesieczny limit :D
        Zamowilam dwie kolory Rominy z by insomnii, dwa kolory sukienki z golfem z by blue bird i szmizjerke i sukienke pudelkowa z freeshion. Ciekawa jestem ile z nich sobie zostawie.
      • anne_stesia Re: Sukienki-worki 06.12.14, 14:02
        Besame, ja czuje ze Twoja szafe moglabym przygarnac w calosci i traktowac jak swoja :D Sack jest swietna, bede polowac. Marzy mi sie butelkowo zielona.

Jesli chodzi o ubrania to jesli planuje je nosic do pracy to musza miec maly dekolt albo mozliwowc zarzucenia ich bardziej na plecy, bo nie lubie w pracy odslaniac tatuazu. Ale z drugiej strony - i tak nosze fartuch ktory zapinam i problem sie konczy :)
        • besame.mucho Re: Sukienki-worki 06.12.14, 17:02
          > Besame, ja czuje ze Twoja szafe moglabym przygarnac w calosci i traktowac jak swoja :D
          > Sack jest swietna, bede polowac. Marzy mi sie butelkowo zielona.

Taak, też mi się często wydaje, że mamy raczej podobny gust ciuchowy :)). Widzę, że Sack w wersji niebieskiej, czerwonej, różowawej i paskowanej jest na wyprzedaży, to by mogło znaczyć, że wyprzedadzą do końca to co mają i wejdą jakieś nowe kolory. Na przeceny warto polować - tak jak napisała niżej Maggianna, jeszcze wczoraj były inne ceny, dzisiaj nie wiedzieć czemu nagle są wyższe (dla kupujących mikołajkowe prezenty na ostatnią chwilę ;) ?), jak widać skaczą, może polecą w dół.
          Sack zanim się rozciągnie nie ma dużego dekoltu - tj. może spory, ale łódkę, więc nie głęboki. Rozciągnięta odsłania mi ramiona i w zależności od ułożenia pół biustu albo pół pleców.
    • teresa104 "Czy lobbystki noszą worki" 07.12.14, 22:30
      Jestem zdecydowanie za sukienkami, za prostymi formami, za luźnym krojem. Ale jestem przeciw szarej dresówce, a już kompletnie przeciw niewykończonej, nieobszytej szarej dresówce, która ma się przelewać na organizmie, obnażając jego fragmenty w sposób tyleż nonszalancki co niekontrolowany.

• anne_stesia Re: "Czy lobbystki noszą worki" 08.12.14, 12:13
        A jakoś się złożyło, że akurat szarej dresówki nie mam. Szarą owszem, ale to nie dresówka.
        Fragmentu o niekontrolowanym obnażaniu nie rozumiem - po to noszę worek, żeby się nic nie obnażało :) To najprzyjemniej kamuflująca płachta materiału na świecie :) Najeść się można, nogi nieidealne mieć można (bo warunkiem jest długość do kolana), nawet stanik byle jaki mieć można, bo worek nie wymaga super zebrania, super uniesienia i minimalnego zabudowania. Worki rulez :)
        • teresa104 Śpieszę z wyjaśnieniem 08.12.14, 12:50
          Chodzi mi o płynny dekolt, rozgogolenie takie u góry bezkształtne, z którego wyłazi przemiennie to jedno ramię, to drugie, to kark, to szyja do cycków.

Jeśli zaś chodzi o długość, to ja tu akurat mam inne zdanie, bo mam zapewne inne nogi:) U mnie albo za kolanko, albo mini.

I właśnie szukam ładnej spódniczki mini, ale wątku jeszcze nie zakładam.
          • anne_stesia Re: Śpieszę z wyjaśnieniem 08.12.14, 17:36
            A widzisz, bo ja teraz się cieszę na myśl o tym, że kupiłam dwie kiecki z czymś, co golf przypomina ;)
            Takie o: dawandaimages.s3.amazonaws.com/Product3/71112/71112743/big/1414700180-40.jpg

W pracy dekolt chcę mieć zasłonięty, więc szukam kiecek, które nie będą mi się przelewały przez ramię :)
            • teresa104 O to to! 08.12.14, 19:11
              Właśnie o czymś takim mówię:)

Ja się skłaniam bardziej ku tej formie:
              www.intymna.pl/p1390,502,2,56738,,sukienka-m143
              albo takiej:
              studiobaba.pl/produkt/148/07z_14.html
    • kasica_k Re: Sukienki-worki 13.12.14, 01:59
      Ostatnimi czasy przymierzałam fajny worek w... M&S. Był to worek wieczorowy, bo rękawy miał złote. Prawie kupiłam :)
      Ponadto ciekawe worki ma Yes to Dress, ale niestety droższe niż 150.

Jestem zdumiona, że klub workowatych tak się rozrasta wśród lobbystek. Do niedawna myślałam, że ze swoją proworkowością jestem jedyna w tym towarzystwie ;)
    • kocio-kocio Re: Sukienki-worki 10.01.15, 22:20
      Ja Meganki uwielbiam!
      Aktualnie przechodzę depresję, bo liczyłam na turkusową w wyprzedażowej cenie, ale je wykupili wcześniej.
      Dodatkowy problem mam taki, że w Insomnii wchodzę wyłącznie w Megan. Inne się opinają w najdziwniejszych miejscach.

Za to na bazarku koło mojej mamy jest baba, która ma kiecki polskiej firmy Dar-Syl. Nie ma co szukać na stronie. Nie ma ich. Na allegro też nie.
      Kiecki są bardzo podobne do Megan, tylko większe, dłuższe, z długim rękawem, z miękkiej bawełny. No i kosztują po 90 zł.
      Cud miód. Tylko kolory jeszcze gorsze dla mnie niż w By Insomnia...
    • yen26 Re: Sukienki-worki 12.01.15, 15:06
      hej Dziewczyny
      a jak z meteriałem z Megan Dress? jest cienki czy grubszy? będzie widać mój cellulit tudzież fałdki na plecach pociążowe> i jaki brac rozmiar na 104-74-102?
      • maggianna Re: Sukienki-worki 12.01.15, 15:29
        Material zalezy od koloru, jak przymierzalam ostatnio to szara byla cienka i lejaca, czarna i granatowa byly z grubszej, troche sztywniejszej bawelny.
        Nie wiem jak z rozmiarem, podejrzewam ze jak najmniejszy - ja przy 128 w biodrach mam Lke i jest duzym, luznym workiem.
        • yaga7 Re: Sukienki-worki 12.01.15, 15:49
          Co do rozmiaru Megan, nie polecam najmniejszego. Sama mam okolice 103 w biuście / 106 w biodrach, początkowo wzięłam S-kę (mam parę ciuchów By Insomnia w rozmiarze M), bo po wymiarach na stronie stwierdziłam, że powinna pasować. I owszem, w tułowiu była ok, ale rękawy miała masakrycznie wąskie, do tego sam dół kiecki też był bardzo wąski, a nie powiedziałabym, żebym miała szerokie uda.
          Teraz czekam na M-kę z wymiany i mam nadzieję, że będzie dobra.

Gdyby nie te wąskie rękawy i dół, to S-ka w Megance byłaby spoko.
          • maggianna Re: Sukienki-worki 12.01.15, 16:12
            Problem z By insomnia jest taki ze nie trzymaja rozmiarowki - w zaleznosci od koloru kazda sukienka ma inny rozmiar i inaczej sie uklada i ma inna dlugosc. Przymierzalam 4 sukienki i kazda miala inna dlugosc, najkrotsza byla sporo przed kolano, najdluzsza byla sporo za kolano, wiec moze trafilas na taki model.

Na mnie (114-90-130) Lka jest luzna, w rekawach tez mam luz, ogolnie duzy worek, dolem tez nie jest dopasowana a uda mam szerokie. Mka w zasadzie tez byla dobra, tylko byla za malo luzna wlasnie w biodrach, ale dopasowana tez nie byla.

Moja kolezanka ktora ma od nich 4 sztuki na 100 w biodrach nosi Ske i sukienka jest na nia luzna, do tego np dzis ma pod nia grubszy golf (bo w biurze zimno) i rekawy co prawda nie sa luzne ale tez nie sa za waskie.
            • yaga7 Re: Sukienki-worki 12.01.15, 17:07
              O widzisz, nie myślałam, że mogą być różnice między kolorami w tym samym modelu. Bo że między modelami są, to rozumiem.

Właśnie parę minut temu pan paczkowy przyniósł Mki i są w miarę ok, aczkolwiek uważam, że jak na oversize, to rękawy powinny być trochę szersze, żebym mogła chociaż trochę podciągnąć. A nie uważam, żebym miała jakieś gigantyczne przedramiona (no ale nie wiem, może mam zbyt pozytywny obraz samej siebie ;) )

Aha, mam Meganki z serii Aristrocracy, jeżeli to ma znaczenie i te normalne są inne. Materiał jest średnio rozciągliwy, dość mięsisty.
              • maggianna Re: Sukienki-worki 12.01.15, 23:38
                Tez mam Aristocracy - sukienki z tej serii leżały na mnie najlepiej, niby bawełna podobna ale w standardowych wyglądam gorzej.
                Kupiłam w outlecie - miała maleńka dziurkę przy szwie i zapłaciłam 89 zł :-)
      • anne_stesia Re: Sukienki-worki 12.01.15, 19:16
        Ja przy wymiarach 93-73-104 aktualnie noszę z powodzeniem Ski z Megan. Mam łącznie 5 kolorów tej sukienki i wszystkie w tym samym rozmiarze. Granatowa jest najmniejsza i najkrótsza, wychodzi o 3/4 rozmiaru mniejsza, ale kolor ma przepiękny za to. Czarna ma najfajniejszy, najgrubszy materiał. Ciemnoszara jest lejąca dość, najmniej ją lubię. Kobaltowa ze starej kolekcji wygodna i fajna na wiosnę, a czerwone dopiero do mnie jedzie.
        Ramiona mam szczupłe, biust średni, biodra zdecydowanie szerokie, ale dobrze czuję się w tym kroju. W ramionach sukienki są dopasowane, ale nie ciasne, w biuście zdecydowanie oversize, a w biodrach to już zależnie od koloru - granatowa podkreśla tyłek (choć koleżanka stwierdziła, że tak apetycznie, a nie jak szynka w folii), czarna jest zupełnie luźna w biodrach.
        • yen26 Re: Sukienki-worki 12.01.15, 21:03
          No toście mi napisały :) wnioskuję, że cobym nie zamowiła- pewnie trzeba będzie odesłac ;/ bo tak rożna rozmiarówka, ze ciężko trafić No i ramiona to ja raczej mam szerokie, barki również, póki co zamówiłam dziś z Urkye małą granatową- zobaczymy co przyjdzie Ale ta Megan mnie kusi, może na wiosnę się zdecyduję
                      • maggianna Re: Sukienki-worki 15.01.15, 08:11
                        Megan wrzosowa to taka jasna lila? Jeżeli tak to ja przymierzalam - na mnie niestety wygladała jak piżama, nawet w połączeniu z czarnymi rajstopami :-(
                        Przymierzalam tez w podobnym kolorze bluzę i wyglądałam całkiem fajnie - moze to połączenie koloru, kroju i materiału powodowało piżamowy efekt.
                        • anne_stesia Re: Sukienki-worki 15.01.15, 20:50
                          Byłam dzisiaj w BI i w tej wrzosowej wyglądałam tak jak piszesz, również mimo czarnych rajstop. Wiedziałam, że pastele to moje kolory, ale zdjęcie na modelce mnie bardzo zachęcało i na pocieszenie musiałam sobie kupić Sam Blouse kobaltową. :) Swoją drogą - rozmiarówka jest potwornie nierówna jednak - Megan blouse noszę w rozmiarze XS i czarna mogłaby być jeszcze ciut mniejsza, a Sam kupiłam w M, bo S była za krótka. Mam długi tułów niestety.
                          • yen26 Re: Sukienki-worki 15.01.15, 21:37
                            czyli już nie wrzucać zdj? :) przepraszam, że tak długo to trwało
                            na mnie wygląda tak:
                            pl.tinypic.com/view.php?pic=1tm1rr&s=8#.VLglr8m8Jh0
                            i zostaje ze mną na wiosnę :)
                            • anne_stesia Re: Sukienki-worki 15.01.15, 21:40
                              Łooo! Wyglądasz milion razy lepiej w niej niż ja! Super jest, jednak blondynkom bardziej ten kolor pasuje, bo na Tobie to w ogóle jak pidżama nie wygląda. Strasznie mi się podoba :) Rozmiarowo też wygląda na idealną.
                              • yen26 Re: Sukienki-worki 15.01.15, 21:50
                                A dziękuję dziękuję Wydaje mi się, że jest ok, rozmiar M, materiał mi się podoba a kolor mi pasuje- wiem z analizy kolorystycznej ;) teraz kupi mnie WEARSO - ta sack w paski lub teeeshirt czarna - bo w czymś muszę chodzić, a widzę się w takim worku właśnie+ new balance lub conversy albo sandałki latem Plus wózek z córką i torba z milionem rzeczy :D
                            • yaga7 Re: Sukienki-worki 16.01.15, 07:36
                              Fajnie wyglądasz, wydaje mi się, że ten materiał jest lepszy niż w moich megankach - u Ciebie tak opływa sylwetkę, moje bawełniane są sztywniejsze i nie ma takiego fajnego efektu. Nie wiem, może po praniu się zrobią bardziej przyjazne :)
                          • maggianna Re: Sukienki-worki 15.01.15, 22:04
                            Kobaltowa Sam tez przymierzalam - bardzo mi sie podobała ale niestety byla na mnie za wąska w biodrach - długość była ok (ale ja mam krotki tułów), ale w biodrach ciasno. Niektóre tshirty mam M bo L za duże, skoro ten model nie jest luźny to mogli XLke uszyć.
                            • anne_stesia Re: Sukienki-worki 16.01.15, 00:14
                              Mka jest trochę na mnie za luźna, ale za to dłuższa i szersza w biodrach - trochę to był zgniły kompromis, bo podoba mi się kolor i krój, uznałam, że dzięki temu faktycznie mogę sobie włożyć pod nią nawet koszulę, bo bluzka jest grubsza.Za to granatowa Mka była już dużo za duża, a Ska nadal za krótka.
                              Nadal zazdroszczę tak cudownego dopasowania z wrzosową <3
                              Uwielbiam tę firmę jednak, zimowe ubrania są znacznie lepszej jakości niż letnie i kolory też mają bardziej moje.
                        • kasica_k Re: Sukienki-worki 16.01.15, 20:24
                          Na mnie wrzosowa też wyglądała źle, o ile dobrze identyfikuję ten kolor. Dostałam za to parę miesięcy temu różową i w tej już spokojnie siebie widzę jak w ubraniu, nie jak w koszuli nocnej :)

Najbardziej żałuję, że nie szyją Meganek z elegantszych i choć trochę grubszych materiałów. Na zimę jak dla mnie ta sukienka odpada :(
                          • yaga7 Re: Sukienki-worki 16.01.15, 20:52
                            U mnie na zimę byłaby spoko, nawet z tym materiałem (ale piszą, że Aristocracy ma grubszą bawełnę niż bawełna z lycrą), ale po pierwsze rękawy musiałyby być trochę dłuższe i szersze, a po drugie dołem też kiecka powinna być luźniejsza.
                            Nigdy nie uważalam, że mam grube uda, ale tutaj ten dół mi się jednak trochę opiera, jeżeli mam leginsy czy rajstopy (piszę pod kątem zimy), albo nie wiem, kwestia wzrostu?

A w ogóle do tej meganki dodałabym kieszenie. Koniecznie. W sumie w związku z tym pytanie - czy ktosia widziała podobną kieckę, ale z kieszeniami?
                            • kocio-kocio Re: Sukienki-worki 16.01.15, 21:50
                              To ja jako wysoka (175 cm) Ci powiem, że cała By Insomnia jest szyta na niskie dziewczyny.
                              Miałam kiedyś w rękach ich starszą sukienkę, która byłaby nawet niezła na mnie gdyby nie to, że miałam kieszenie na żebrach ;)
                              W Megan byłoby podobnie.
                              No i ja usłyszałam od koleżanki, że źle noszę Megan, bo ona powinna się kończyć poniżej kolana, a nie powyżej, jak u mnie.
                              • yaga7 Re: Sukienki-worki 16.01.15, 23:07
                                Może to zalezy od modelu?
                                Mam parę tunik z kieszeniami od ByInsomnia i kieszenie mają w dobrych miejscach.

Aczkolwiek zgadzam się, że parę rzeczy bym wydłużyła - mam parę topów i na pewno wolałabym dłuższe tak o 10 cm ;)
                                • kocio-kocio Re: Sukienki-worki 16.01.15, 23:17
                                  Ja już nie mam tego problemu, bo wchodzę wyłącznie w Megan.
                                  Inne mi się opinają nieestetycznie.
                                  A za krótkie topy przy biuście w rozmiarze 75H, to sorry, ale nie.
                                  A szkoda.
                                • anne_stesia Re: Sukienki-worki 17.01.15, 05:38
                                  Mam 165cm wzrostu. Meganki siegaja mi do kolana, niektore kolory leciutko za, inne z 5cm przed. Wszystkie kolory w wiekszosci nie opinaja mi sie ani na biodrach, ani na udach (mimo 104cm w biodrach). Mam dlugi tulow, wiec wszelkie krzywizny wypadaja gdzie trzeba, ale dzieki krotkim nogom sukienka nie jest za krotka. Gore mam drobna dosc, wiec moze stad potrzebuje Ski.
                                  Na allegro jest duzo sukienek z kieszeniami wlasnie i te kieszenie zawsze laduja mi za wysoko. Bluzki potrzebuje przynajmniej 60cm dlugosci, 63 jest idealne.
                            • besame.mucho Re: Sukienki-worki 16.01.15, 22:56
                              Yaga, te o których pisałam wyżej - Wearso i Lous - mają kieszenie. Na mnie (172 wzrostu) kieszenie wypadają dosyć nisko na biodrach, a kiece kończą się pod kolanami, a nie nad. Ale są ogólnie duże i luźne, może mniejsze rozmiary byłyby krótsze.
                              • yaga7 Re: Sukienki-worki 16.01.15, 23:01
                                To sobie zobaczę.
                                Ale ja kieszenie muszę mieć na normalnej wysokości i kiecki przed kolana, bo u mnie oversize wygląda dobrze, ale jak kiecka jest krótka.

Z ByInsomnia mam parę tunik właśnie z kieszeniami i gdyby tylko pociągnęli dół tak do kolan, byłoby super.
                            • hke Re: Sukienki-worki 17.01.15, 07:59
                              yaga7 napisała:

> tutaj ten dół mi się jednak trochę op
                              > iera, jeżeli mam leginsy czy rajstopy (piszę pod kątem zimy), albo nie wiem, kw
                              > estia wzrostu?

To chyba też kwestia koloru/materiału, bo ja mam Megan czerwona i antracytową (niearystokratyczne, fobia wobec napisów na ubraniach jest zbyt silna ;)) i czerwona właśnie się tak opiera, a antracytowa wcale. Przy czym akurat materiał czerwonej jest fajniejszy, bo grubszy.
                              Aha, ja mam Ski na 93/73/102, wzrost 173. Długość zdecydowanie przed kolano, ale ja mam tak jak Yaga, długi oversize to jest u mnie pomyłka.

A topy faktycznie śmiesznie krótkie, mimo że u mnie spora część wzrostu w nogi poszła.
                              • maggianna Re: Sukienki-worki 17.01.15, 08:22
                                U mnie opinała sie na udach tylko szara ale ta która przymierzałam byla z cieńszego lejącego materiału a mialam pod spodem grube bawełniane rajstopy wiec raczej sie przyklejała niż opinała. Pasuje mi w Megankach to ze zwężają sie do dolu, bo na mojej figurze wygląda to lepiej niż proste.

kieszeni nie lubię w sukienkach bo zawsze wypadają mi w najszerszym miejscu i robie sie kwadratowa.

Z bluzkami jest problem bo tez nie trzymaja rozmiarowki (przynajmniej Foxy) i w jednym kolorze byla z przodu do bioder a w innym widać mi bylo goly brzuch. Tułów mam krótki i wiekszosc bluzek jest ok, ale za dlugich nie lubię.
                            • kasica_k Re: Sukienki-worki 18.01.15, 01:36
                              Jestem za, tylko muszę być bardziej przy kasie ;)

Właśnie przez Was zamówiłam sobie w Wearso kolejną kieckę w paski (KeeMo). Będę wyglądać, jakbym zwiała z kicia :)
                              • kasica_k Wearso 20.01.15, 20:45
                                Spieszę donieść, że dostałam już kieckę w paski:

wearso-store.com/ubrania/bluzy/keemo_2.html
                                W rozmiarze 2 jest w sam raz, dla przypomnienia w Megan noszę M. Wąska dołem i szeroka górą, z kieszeniami, rękawki u dołu wąskie, ale jeszcze się mieszczę. Materiał to bawełna, ale bardzo dobrej jakości, lepsza od Megan, co cieszy, zwłaszcza że kupiłam ją za 160 zł. Będę tam na pewno zaglądać częściej.
                                • yaga7 Re: Wearso 20.01.15, 20:48
                                  Dzięki za info, właśnie się zastanawiam nad szarą w rozmiarze 2.

A czy możesz mi napisać, ile na dole mają te rękawy? W sensie w przedramieniu?
                                  Meganka w S była na mnie za ciasna w rękawach, w M jest tak sobie, wolałabym luźniej.
                                  I podobnie, ile kiecka ma w udach? Bo w Megance S nie weszłam udami, M jest w miarę ok.
                                  • kasica_k Re: Wearso 21.01.15, 17:48
                                    Dół poniżej kieszeni ma szerokość 57 cm mierzone na płasko, na wysokości kieszeni - u mnie to wypada na biodrach - jest trochę szerszy (ok. 60 cm), wyżej się poszerza. Rękaw ma na dole 9 cm, wyżej w okolicy łokcia - 13 cm. Są wąskie i raczej nie nadają się do podciągania, ale IMHO ta kiecka najlepiej wygląda z rękawami do samego nadgarstka.

Materiał i jakość szycia są bardzo dobre. Bawełna grubsza niż w Megan, mięsista. Dół rękawów i dół sukienki są obcięte na surowo, ale szwy są świetnie wykończone i zabezpieczone przed siepaniem, czego nie można powiedzieć o Megan. W przecenie to świetny zakup moim zdaniem. Czy bym dała 300 zł - nie wiem, zwłaszcza że i tak najbardziej mi się podoba ta pasiasta :)
          • yaga7 Re: Sukienki-worki 12.01.15, 21:19
            Moim zdaniem to świetna kiecka właśnie na szersze barki czy ramiona - na pewno nie masz szerszych od moich :)) Ze względu na sposób szycia przy szerszych barkach jest po prostu mniejszy boczny dekolt, nie ma szwu na ramionach, więc moim zdaniem dobrze leży.

Daj znać, jak Ci przypasowała :)
      • anne_stesia Re: bluebird? 16.01.15, 18:32
        A chętnie :) Zrecenzuję, nawet ze zdjęciami, tylko dopiero w niedzielę jak trochę czasu złapię luźniejszego. Dla drobnego podkręcenia atmosfery napiszę tylko,że kiece mają świetny materiał i ładnie leżą, ale podobnie jak w ByInsomnii - kolory nie są całkiem równe rozmiarowo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka